Logotyp serwisu lamode.info
„Weź dzień na U”. Rafał Trzaskowski, Maffashion i Lara Gessler w rewelacyjnym spocie Rak’n’Roll

„Weź dzień na U”. Rafał Trzaskowski, Maffashion i Lara Gessler w rewelacyjnym spocie Rak’n’Roll

Spot do kampanii powstał we współpracy ze studiem Papaya Films.

Chociaż Różowy Październik jest już za nami, nadal powinnyśmy pamiętać o regularnych badaniach. To o tym przez cały rok przypomina fundacja Rak’n’Roll, która od lata pomaga kobietom i mężczyznom chorym na raka. Dziś na profilu organizacji pojawiła się świetna kampania, która powstała we współpracy ze studiemPapaya Films. 

W Muzeum Narodowym wydarzyła się dziwna rzecz - Stańczyk znika z obrazu Jana Matejki, a chwilę później przechodni widzą go przemierzającego przez miasto. Nadworny błazen wybrał się do lekarza i  skorzystał z profilaktycznego badania. „Nawet Stańczyk przestał dumać i wziął zdrowie w swoje ręce” - czytamy na Instagramie fundacji Rak’n’Roll. W rolę Stańczyka wcielił się Krzysztof Zalewski, a na planie towarzyszyli mu m.in. Rafał Trzaskowski, Olivier Janiak, Rozkoszny, Marta Wierzbicka, Ciocia Lie Style  i Maffashion.

Mamy czas na pracę, spotkania ze znajomymi, sprzątanie w domu. Dlaczego więc wciąż zapominamy o tym, że  spośród wszystkich czynności dbanie o zdrowie jest najważniejsze? Fundacja Rak’n’Roll przez swój spot reklamowy (a także szereg innych działań) zachęca nas do skorzystania z tej możliwości, póki ją mamy - tylko w 2020 roku w Polsce na raka zmarło 109 tys. osób. Choć Pink October należał przede wszystkim do kobiety, akcja „Dzień na U” jest kierowana do każdego, niezależnie od płci. Na stronie internetowej fundacji znajdziecie pełną listę badań, którą powinniśmy wpisać do swojego kalendarza.

Spot Rak'n'Roll obejrzycie poniżej. 

Zobacz też: CARLA BRUNI O RAKU PIERSI. BYŁA PIERWSZA DAMA FRANCJI ZACHĘCA DO MAMMOGRAFII

 

Zdjęcie główne: zrzut ekranu ze spotu kampanii Rak'n'Roll

tagi: Rak'n'Roll | badania | Maffashion | Lara Gessler |

podobne artykuły