PL / EN
WALENTYKOWE PROPOZYCJE - ZAPACHY OD COTY

WALENTYKOWE PROPOZYCJE - ZAPACHY OD COTY

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. W ferworze przygotowań do idealnej walentynkowej kolacji, warto zwrócić uwagę na dodatek w postaci zapachu.

Zapach od wieków ma symboliczne znaczenie. Dzięki niemu możemy wykreować nastrój oraz sposób, w jaki jesteśmy odbierani przez otoczenie. W zależności od tego, jakie wrażenie chcemy wywrzeć na naszym ukochanym, proponujemy Wam różne warianty.

 

Na pierwszy rzut idzie Chloé Chloé. Tym razem proponujemy Wam najnowszy zapach Chloé Roses de Chloé , który dzięki swojej unikalnej kompozycji, pobudza zmysły połączeniem orzeźwiającej bergamotki zestawionej z różą demasceńską. Przepiękny flakon zwieńczony delikatną różową wstążką, będzie niezastąpiony dla romantyczek.


Z kolei dla fanek młodzieńczego luzu ideałem może okazać się See by Chloé , który od samego początku urzeka kwiatowo- owocowym aromatem. Zamknięty we falkonie przypominającym klatkę dla ptaków, doskonale wpasuje się w pulsujący rytm wielkiego miasta. Jest idealny dla nowoczesnych kobiet, podążających z duchem czasu!


Nie zapominajmy także o słodkich dziewczętach. Dla prawdziwych słodziaków, przedstawiamy miód na Wasze serca. Oczywiście mowa tutaj o Honey, stworzonym przez Marca Jacobsa, który skomponowano na bazie miodu i wanilii. Jeśli macie ochotę pachnieć niczym słodki deser, koniecznie wypróbujcie pękatą pszczółkę!

 

Ostatnią naszą propozycją jest najnowszy zapach z rodziny Calvina Kleina. Mamy na myśli ten prezentowany przez piękną aktorkę Rooney Mara.  Calvin Klein Downtown z kwiatowo-drzewną kompozycją to zapach idealny dla uwodzicielskiej zmysłowej kobiety.

 

Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujecie, pamiętajcie o harmonii zapachu z Waszą osobowością. Ma on za zadanie podkreślić Wasz charakter, a nie go stłumić. Warto zwrócić uwagę na to, że perfumy stanowią idealne uzupełnienie każdej stylizacji  - w szczególności tej walentynkowej!

 

Na jaki zapach postawicie w tym szczególnym dniu? Chcecie uwodzić dziewczęcością, być pewnymi siebie kobietami, słodkimi dziewczynkami czy może femmes fatale?

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: COTY | COTY zapachy | Marc Jacobs Honey | Chloé | See by Chloé | Chloé Roses de Chloé | Calvin Klein Downtown | Chloe | Marc Jacobs |

podobne artykuły