PL / EN
VZOOR – POZNAJCIE POLSKĄ MARKĘ

VZOOR – POZNAJCIE POLSKĄ MARKĘ

Minimalizm, umiłowanie prostoty, różnorodne barwy, a wszystko to wygodne i casualowe. Zobaczcie projekty polskiej marki Vzoor!

„Minimalistycznie. Asymetrycznie. Wygodnie.” - oto trzy słowa opisujące projekty polskiej marki Vzoor. Monika Korewicka i Iza Bociańska swoją przygodę z modą zaczęły od szycia dla bliskich przyjaciół i rodziny. W końcu na warszawskim Mokotowie otworzyły swoją własną pracownię i butik w jednym.

 

 

Vzoor to minimalizm i proste kroje. Projektantki dbając o zadowolenie swoich klientek, stawiają przede wszystkim na wygodę proponując miękkie, bawełniane tkaniny, luźne, oversizowe modele, takie jak sukienki czy tuniki lub spodnie z obniżonym krokiem. Kolorystyka jest zróżnicowana i przejawia się w całościowych uderzeniach barw. Raz jest to intensywny malinowy odcień kiedy indziej spokojny beż, dużo znajdziemy także wielofunkcyjnej szarości. Klasyczna elegancja została wzbogacona delikatnymi szczegółami takimi jak odkryte plecy, asymetria, kieszonki czy subtelne marszczenie się materiału.

 

 

Zobaczcie projekty marki Vzoor tylko w naszej galerii!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Vzoor | Vzoor kolekcja wiosna lato 2013 | Monika Korewicka | Iza Bociańska |

podobne artykuły