PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
VOGUE ARCHIVE ONLINE

VOGUE ARCHIVE ONLINE

Każde wydanie, każda strona magazynu, każde zdjęcie, reklama i artykuł od 1892, aż po dzień dzisiejszy – to wszystko znajdziesz na Vogue Archive online. Dowiedz się więcej!

120 lat historii świata mody stanęło otworem przed każdym, kto pragnie zanurkować w głębokiej, niekończącej się otchłani sesji zdjęciowych, kampanii reklamowych, pokazów mody, artykułów, wywiadów i opinii. Biblia mody, jak potocznie zwany jest jeden z najpopularniejszych i najbardziej opiniotwórczych magazynów na świecie – Vogue udostępniła swoje archiwa. Każde zdjęcie, każde wydanie, każda strona gazety od 1892 roku, aż po dzień dzisiejszy, jest dostępna online!   

Vogue Archive to bezcenne źródło wiedzy dla wszystkich pasjonatów mody, projektantów, wizażystów, stylistów czy fotografów. W archiwach znaleźć można ponad 400 tysięcy oryginalnych zdjęć, relacje z pokazów mody, każdą okładkę, jaka ukazała się na rynku na przestrzeni ponad stu lat, artykuły, wywiady, reportaże, opinie niekwestionowanych guru świata mody, kampanie reklamowe z udziałem gwiazd i najsłynniejszych top modelek. Odkrywaj, wyszukuj, czytaj, oglądaj, baw się, podziwiaj, organizuj i twórz zbiory wybranych, ulubionych zdjęć i tekstów, dziel się inspiracjami i pomysłami ze znajomymi i przyjaciółmi, drukuj wybrane zdjęcia i dokumenty. Przygotowana przez Vogue strona jest czytelna, przejrzysta i dobrze opisana, łatwo można znaleźć na niej dowolną informację.

Jednym słowem Vogue Archive to niekończąca się liczba możliwości.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Vogue | Vogue Archive |

podobne artykuły