PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
VALENTINO PRZENOSI POKAZY MĘSKICH KOLEKCJI DO PARYŻA

VALENTINO PRZENOSI POKAZY MĘSKICH KOLEKCJI DO PARYŻA

Włoska marka Valentino przenosi pokazy męskich kolekcji z Mediolanu do Paryża. Pierwszy pokaz odbędzie się już 16. stycznia, podczas Tygodnia Męskiej Mody w stolicy Francji. 

Kolejny pokaz męskiej kolekcji Valentino (jesień zima 2013/14) odbędzie się, nie jak dotychczas, w Mediolanie, ale w Paryżu, już 16. stycznia nadchodzącego roku. 


Dyrektorzy kreatywni Maria Grazia Chiuri i Pierpaolo Piccioli wybrali stolicy Francji, aby "podkreślić wyjątkową wizję marki dla wszystkich kolekcji", jak podała spółka, ale również ze względów praktycznych. Damskie kolekcje (tak haute couture, jak pret-a-porter) już od wielu lat prezentowane są bowiem w Paryżu

 

Chiuri i Piccioli - kierujący działem damskim legendarnej włoskiej marki, stery działu męskiego przejęli w 2009 roku we Florencji, podczas Pitti Uomo, międzynarodowych targów i pokazów męskiej mody w Mediolanie. Ich praca co sezon spotyka się z dużą aprobatą krytyków, publiczności i klientów, oraz samego założyciela marki Valentino Garavani.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Valentino | Maria Grazia Chiuri | Pierpaolo Piccioli | Men's Paris Fashion Week | moda męska jesień zima 2013/14 |

podobne artykuły