PL / EN
UWODZICIELSKA RIHANNA W KAMPANII BIELIZNY EMPORIO ARMANI

UWODZICIELSKA RIHANNA W KAMPANII BIELIZNY EMPORIO ARMANI

Uwodzicielska i seksowna Rihanna nową twarzą kolekcji bielizny Emporio Armani. Jak Podoba się Wam egzotyczna piosenkarka w takim wydaniu?

Seksowna, zmysłowa, uwodzicielska – te trzy słowa idealnie opisują Rihannę w najnowszej kampanii Emporio Armani Underwear na sezon wiosna lato 2012. Chociaż piosenkarce daleko jest do idealnej figury modelek, którą znamy z wybiegów, to zaokrąglone kształty świetnie sprawdzają się w przypadku reklamy bielizny.

 

Na tak kobiecą sylwetkę wpływ z pewnością mają geny, a egzotyczna uroda pochodzącej z Barbadosu piosenkarki, przywodzi na myśl latynoskie tancerki. Kampania Emporio Armani zachowana jest jednak w bardziej stonowanym klimacie. Czarno-białe zdjęcia wykonane przez słynny duet fotografów Merta Alasa i Marcusa Piggotta, pokazują RiRi w niemal domowych warunkach – wydawać by się mogło, że w sypialni czeka właśnie na swojego ukochanego.

 

Mimo całej konwencji zdjęcia nie są przesycone erotyzmem, a jedynie delikatnie i kokieteryjnie o niego zahaczają. Również makijaż i fryzura współgrają z konceptem sesji, kuszące usta, hipnotyzujące spojrzenie uwydatnione za pomocą makijażu w stylu smoky eye – idealnie dopełniają całości.

 

Jak podoba się Wam Rihanna w takim wydaniu?

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Emporio Armani | Armani | trendy wiosna lato 2012 | RIHANNA |

podobne artykuły