Logotyp serwisu lamode.info
UHM.ANYWAY. – BLUZY Z MOTYWEM DLA KAŻDEGO

UHM.ANYWAY. – BLUZY Z MOTYWEM DLA KAŻDEGO

Unisex, wygoda i nietypowy motyw. Poznajcie UHM.ANYWAY., markę autorstwa projektantki Ady Piekarskiej, w której ofercie znajdziecie oryginalne bluzy, legginsy czy torby

Marka UHM.ANYWAY. znana jest przede wszystkim dzięki bluzom unisex z nadrukami zdjęć.  Autorem fotografii jest nie tylko sama projektantka Ada Piekarska, ale i jej przyjaciel z Australii. Na poszczególnych modelach znaleźć możemy zdjęcia ukazujące naturę, wielkie metropolie, a nawet sztukę, jak np. Nike z Samotraki. Autorkę inspirują przede wszystkim odwiedzane miejsca, rzeczywistość online, symbole, hasła i natura, szczególnie ta nie naruszona przez człowieka. Ada jest wielką fanką Europy i jej kultury, marzy także o podróży do Kalifornii, na Alaskę i do Tokio.

 

Oprócz bluz zyskujących powoli miano must have wśród młodzieży, w ofercie UHM.ANYWAY. znajdziemy też legginsy i torby z logo marki. Aktualnie projektantka pracuje nad nową kolekcją na wiosnę lato 2012, w której znajdziemy dodatkowo t-shirty, koszule czy spódnice, w nieco lżejszej wersji.

 

Jak podobają Wam się bluzy projektowane przez Adę? Może macie już którąś w swojej szafie?

tagi: UHM.ANYWAY | Ada Piekarska | moda polska |

podobne artykuły