PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK VICTORIA BECKHAM DO 300 PLN

UBIERZ SIĘ JAK VICTORIA BECKHAM DO 300 PLN

Jedna z udanych stylizacji Victorii Beckham, zainspirowała nas do jej odtworzenia przy pomocy projektów z oferty znanych sieciówek. Całość kosztowała nas niewiele ponad 300pln

Victoria Beckham jest świetnym przykładem na to, jak poznawanie branży mody od podstaw, może wpłynąć na zmianę własnego stylu. Kiedy przypomnimy sobie jej, niestety – kiczowate i tandetne stylizacje za czasów występów z zespołem Spice Girls i kiedy pierwszych lat jej związkuz Davidem Beckhamem, trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Od kiedy zaczęła funkcjonować w świecie mody jako projektantka, angażując się wszystkimi siłami w swój autorski projekt, który jak przy każdej okazji przyznaje – był jej największym marzeniem, zawartość jej prywatnej garderoby zmieniła się diametralnie.

 

Jaskrawe i wzorzyste rzeczy zastąpiła jednokolorowymi, krótkie spódniczki na długość midi, a sukienki, które wyjątkowo nieatrakcyjnie podkreślały jej kobiece walory, na bardzo klasyczne, dopasowane kroje. Rzecz jasna, ciężko obecnie spotkać Victorię ubraną w coś, co nie jest opatrzone metką Brytyjki, ale zdarza się oczywiście, że gwiazda sięga również po coś od jej ulubionych, w większości zaprzyjaźnionych projektantów.

 

Jeśli chodzi o jej codzienny styl, to tutaj również trudno zarzucić Beckham brak wyczucia. Victoria wybiera zazwyczaj ubrania w czarnym kolorze, w którym, trzeba przyznać, jest jej bardzo do twarzy. Są to zazwyczaj rurki, top i blazer. Ten zestaw, projektantka chętnie zastępuje klasycznymi koszulami i ołówkowymi spódnicami. To właśnie jeden z nich, zainspirował nas do podjęcia próby jego odtworzenia. Z racji, że jest to kolejna odsłona cyklu UBIERZ SIĘ JAK… DO 300 PLN, wybraliśmy wszystkie rzeczy dostępne w ofercie popularnych sieciówek i w bardzo przystępnych cenach. Zobaczcie efekt i zainspirujcie się!

 

 

UBIERZ SIĘ JAK VICTORIA BECKHAM DO 300 PLN

fot. vogue.com

1. Wzorzysta ołówkowa spódnica H&M - 99, 90 pln, 2. Czółenka H&M - 129, 90 pln, 3. Okulary przeciwsłoneczne Even&Odd dostępne na Zalando.pl - 49 pln, 4. Bawełniana koszula H&M - 79, 90 pln

 


video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: ubierz się jak | ubierz się jak Victoria Beckham | Victoria Beckham styl | styl gwiazd | Victoria Beckham |

podobne artykuły