PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK – ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY

UBIERZ SIĘ JAK – ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY

Stylizacje tej top modelki śledzą codziennie z zainteresowaniem internauci i osoby z branży! My dziś odtworzyliśmy jeden z jej zestawów. Sprawdźcie!

Rosie ma genialną figurę i naprawdę dobry styl. Jest bardzo naturalna, ale na wielkie wyjścia potrafi wybrać się w stylu wielkiej gwiazdy glamour. Huntigton–Whiteley ma coraz liczniejsze grono fanów. Jej stylizacje śledzą codziennie z zainteresowaniem internauci i osoby z branży.

 

 

Jej casual to jeansy, skórzane kurtki, męskie kapelusze i futrzane kamizelki. Trochę boho, trochę vintage. Na wielkie wyjścia Rosie zakłada sukienki w stylu wielkiego Hollywood i satynowe kombinezony, które łączy z kobiecymi czółenkami na wysokim obcasie.

 

 

My dziś wzięliśmy pod lupę zestaw modelki, w którym ostatnio pokazało się na ulicach Wielkiego Jabłka. Klasyczne botki na obcasie - które są ostatnio nieodłącznym elementem garderoby top modelki, klasyczne skinny jeans i luźna góra w postaci oversize’owego płaszcza. Do tego skórzana torebka w kolorze ciemnej zieleni i już można wyjść "na miasto".

 

 

Rosie Huntington-Whiteley styl gwiazdfot. Instagram/materiały prasowe

 

 

 


video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Rosie Huntington Whiteley | Rosie Huntington Whiteley styl | Rosie Huntington Whiteley ubierz się jak | styl gwiazd |

podobne artykuły