PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
UBIERZ SIĘ JAK – RITA ORA

UBIERZ SIĘ JAK – RITA ORA

Co założyć, by wyglądać jak artystka, która co chwilę zachwyca świat mody swoimi stylizacjami? Dziś odtwarzamy casual’owy look Rity Ory, przeszukując regały popularnych sieciówek i butiki projektantów.

Z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność na całym świecie, a w Wielkiej Brytanii już dawno została okrzyknięta jedną z największych gwiazd - jej debiutancki album zdobył wszystkie angielskie listy przebojów. Artystka, która często porównywana jest do Rihanny, tak jak i Barbadoska często zaskakuje stylizacjami niepozbawionymi dobrego smaku. Rita bywa rock'owa, delikatna, szokująca i czasem chłopięca.

 

 

Dziś podpowiadamy jak odtworzyć zestaw, w którym brytyjska piosenkarka zaprezentowała się, podczas spaceru, po ulicach Nowego Jorku. Na stylizację Rity składał się szary płaszcz, czarna mini i botki na obcasie z charakterystycznym dla marki Fendi futrzanym przeszyciem. Oryginalności całemu zestawowi dodała, niewychodząca z mody od paru sezonów, czarna beanie oraz kontrastująca z całą stylizacją pomarańczowa kopertówka. Ponadto cały look Ora uzupełniła oversize’owymi, geometrycznymi okularami przeciwsłonecznymi oraz złotym zegarkiem. Naszym zdaniem piosenkarka wyglądała świetnie - stylowa i niewymuszona elegancja

 

 

My stworzyliśmy podobny zestaw, przeszukując propozycję popularnych sieciówek oraz butików zagranicznych domów mody. Zobaczcie!

 

 

Rita Ora stylfot. Instagram/Rita Ora ; materiały prasowe

 

 


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Rita Ora | Rita Ora styl | Rita Ora style | ubierz się jak Rita Ora |

podobne artykuły