PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK – MARINA ŁUCZENKO

UBIERZ SIĘ JAK – MARINA ŁUCZENKO

Dziś postanowiliśmy odtworzyć stylizację Mariny Łuczenko, w której pokazała się na ostatniej edycji Fashion Week Poland w Łodzi. Zobaczcie co artystka miała na sobie!

 

Marina Łuczenko od dawna słynie z bardzo dobrego wyczucia stylu, przy czym jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej uzdolnionych młodych polskich wokalistek. W 2010 roku została okrzyknięta Najpiękniejszą Polką w plebiscycie Viva Najpiękniejsi, a w 2011 i 2012 roku Viva Comet przyznał jej tytuł Image Roku. Ostatnio jednak (niestety) jej talent artystyczny zszedł na drugi plan, ustępując piedestału tematowi jej związku, a mianowicie relacji z najpopularniejszym polskim bramkarzem - Wojciechem Szczęsnym.

 

 

Dzisiaj podpowiadamy jak odtworzyć stylizację, w której Marina pokazała się na ostatniej, IX edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi. Piosenkarka wystąpiła w total looku jednej ze swoich ulubionych marek, której także jest ambasadorką – le GIA. Na zestaw składały się projekty z wyhaftowanym hasłem kolekcji wiosna/lato 2014 w języku japońskim: „Celebruj swoje życie”, a mianowicie: spodnie typu skinny i przeskalowaną bluzka z krótkim rękawem (wszystkie produkty dostępne w BoutiqueLaMode.com). Całość połączyła z modnymi sandałkami na szpilce i czerwoną, kontrastującą torebką również z kolekcji le GIA.

 

Nam się bardzo podoba, a Wy co sądzicie o danej stylizacji?

 

 

Marina Łuczenko styl

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Marina Łuczenko | Marina Łuczenko styl | le GIA | Sandra Kpodonou | styl gwiazd | ubierz się jak gwiazda | ubierz się jak Marina Łuczenko |

podobne artykuły