PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK KONRAD DELEKTA

UBIERZ SIĘ JAK KONRAD DELEKTA

Odtwarzamy dla Was elegancki, męski look w wydaniu założyciela Rebel Fashion Style!

Zoom na styl: Konrad Delekta

Lubicie jego styl? Na modowym rynku Konrad Delekta zaistniał 4 lata temu pod szyldem autorskiego bloga Rebel Fashion Style, który na początku był dla niego odskocznią od rutyny i codzienności. Swoimi wpisami i stylizacjami inspiruje przede wszystkim mężczyzn, którzy poszukują sposobów na miejskie rozwiązania typu sporty lub chic elegant. Ale w jego looki zawsze wkradają się najgorętsze trendy danego sezonu, które czerpie prosto ze światowych wybiegów.

KONRAD DELEKTALekka, świeża i klasyczna stylizacja Konrada Delekty (Rebel Fashion Style), fot. materiały prasowe

Konrad Delekta: Stylizacja inspirowana zapachem

W jednym z najnowszych postów Konrad Delekta prezentuje miejską, elegancką stylizację na lato inspirowaną zapachem Lime Basil&Mandarin od Jo Malone London. Połączenie pieprzowej bazylii, białego tymianku i limonki kojarzy się z tajemniczością i dyskrecją, co świetnie oddaje charakter zdjęć: w stylowym wnętrzu przeplatają się odcienie złota, srebra, ecru i czerni. Jego świeżość oddaje zestawienie lnianej koszuli w brązowym odcieniu z białymi, klasycznymi jeansami i sznurowanymi, zamszowymi butami. Dodatkiem do stylizacji jest uniwersalny zegarek marki Albert Riele. Jak Wam się podoba?

konrad delektaZapach Lime Basil&Mandarin od Jo Malone London łączy w sobie nuty bazylii, tymianku i limonki, fot. materiały prasowe

ZOBACZ TEŻ: UBIERZ SIĘ JAK AYMELINE VALADE!

video

DIOR WIOSNA LATO 2019

tagi: KONRAD DELEKTA | TRENDY | WIOSNA LATO 2017 | JO MALONE | TRENDY |

podobne artykuły