PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK - ANJA RUBIK

UBIERZ SIĘ JAK - ANJA RUBIK

Nie dość, że jest najsłynniejszą polską top modelką, to jej styl podziwia cały świat. My dziś pod lupę wzięliśmy casualowy zestaw Anji. Co założyć by wyglądać jak Rubik? Sprawdźcie!

Bez najmniejszego zastanowienia możemy stwierdzić, że jest najsłynniejszą polską top modelką, a do tego podziwianą za nieomylny zmysł do mody. Jej twarz zdobiła już prawie wszystkie światowe wydania magazynu Vogue, a australijskie poświęciło jej nawet pół numeru. W swoim portfolio ma zdjęcia z kampanii dla największych domów na świecie, a podczas Tygodni Mody projektanci wprost „biją się” by Anja u nich chodziła.

 

 

Jak przystało na porządną modelkę, garderoba Rubik to prawdziwa kopalnia skarbów z najwyższej półki. Jej styl błyskawicznie znalazł się pod lupą stylistów i fashionistów – i słusznie, bo Anja umiejętnie czerpie z rozmaitych inspiracji i zgrabnie kompletuje swoje zestawy. Dziś pod naszą lupę trafiła casualowa stylizacja modelki. Skinny jeans i długi sweterek to nudny zestaw? Nie w wydaniu Anji! Tu diabeł tkwi w szczegółach! Zamszowe botki na obcasie w stylu boho, oryginalny kapelusz i oversize’owa torba to dodatki, które uzupełniły i nadały oryginalnego charakteru całemu lookowi. My jesteśmy bardzo na tak!

 

 

Przeszukaliśmy więc popularne sieciówki i znaleźliśmy podobne projekty, by móc odtworzyć daną stylizację. Co założyć, by wyglądać jak Anja Rubik? Zobaczcie!

 

 

Anja Rubik stylfot. thetrenddiaries.com / materiały prasowe

 

 


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Anja Rubik styl | ubierz sie jak Anja Rubik | styl gwiazd | Anja Rubik |

podobne artykuły