PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK – VICTORIA BECKHAM

UBIERZ SIĘ JAK – VICTORIA BECKHAM

Zapalona projektantka i ikona stylu Victoria Beckham co chwilę zachwyca świat mody swoimi stylizacjami. Odtworzyliśmy zestaw, w jakim zaprezentowała się kilka dni temu na ulicach Londynu. Dowiedzcie się co założyć, by wyglądać jak pani Beckham!

Victoria Beckham obecnie bardzo sprawnie i coraz pewniej buduje swoją pozycję w świecie mody. Jej kolekcje biją rekordy sprzedaży, zyskując także uznanie krytyków. Stojąc u progu kariery projektantki Victoria Beckham zderzyła się z negatywnym nastawieniem branży. Jej osobisty styl, choć wybitnie luksusowy, nie zawsze miał wiele wspólnego z dobrym smakiem.

 

Obecnie Victoria gości w wydaniach ekskluzywnych magazynów o modzie jako jej ikona i ekspert, a krytycy chwalą ją za perfekcyjne wyczucie stylu. Nie da się zaprzeczyć, Victoria Beckham buduje swoją markę konsekwentnie i z dbałością o szczegół - udowodniła, że nie jest projektantką jednego sezonu.

 

Dziś odtwarzamy stylizację pani Beckham, w której pokazała się na ulicach Londynu. Bardzo klasycznie, elegancko i przede wszystkim stylowo. Gratulujemy!

 

 

Ubierz się jak Victoria Beckham

Fot. Facebook Grazia UK/ 1. Spodnie J Brand – ok. 1200 PLN; 2. Sweterek Carven – ok. 1095 PLN; 3. Okulary Chloé – ok. 1210 PLN; 4. Kopertówka Saint Laurent – ok. 3335 PLN; 5. Szpilki na platformie Michael Kors – ok. 2500 PLN


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Victoria Beckham styl | Victoria Beckham ubierz się jak | styl gwiazd | Victoria Beckham |

podobne artykuły