Logotyp serwisu lamode.info

UBIERZ SIĘ JAK DAVID BECKHAM

Angielski piłkarz ,David Beckham ,prosto ze świata zawodowego sportu trafił na modowe szczyty i został ikoną stylu.

Niektórzy nazywają styl męża Victorii Beckham metroseksualnym. Inni uważają go za objawienie i wzór do naśladowania. Obiektywnie rzecz ujmując, były kapitan reprezentacji Anglii uwielbia zawsze być na topie. David błyskawicznie przechwytuje wszystkie męskie trendy, nosząc tym samym praktycznie wszystko, co modne. Od garniturowych marynarek po bluzy typu hoodie, skóry, masywne wojskowe buty, tatuaże, skąpe kąpielowe slipki, a nawet sarongi – David Beckham najprawdopodobniej już to założył.

 

W byciu na topie jednak nie ma nic złego, bo to właśnie David Beckham pokazał światu, że można być stuprocentowym mężczyzną regularnie oddając się np. zabiegowi pedicure lub chadzając do najlepszych fryzjerów w mieście. Jego sekret to mix&match, czyli dowiedz się jaka jest twoja odzieżowa baza i uzupełniaj ją najnowszymi trendami z wybiegów, nie bój się też łamać zasad i pozbądź się podziałów na to co męskie i niemęskie.

 

Dziś pokażemy Wam jak buduje się look a’la David Beckham.

 

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/UBIERZ SIE JAK DAVID BECKHAM/david beckham.png

1.Koszula G-Star 564 PLN; 2.Bransoletka YSL  ok.437 PLN; 3.Spodnie CAMO ok. 443 PLN; 4.Beanie Adidas 54 PLN; 5.Klasyczne buty Vans ok. 126 PLN

 

tagi: stylizacja | david beckham | trend |

podobne artykuły