PL / EN
TOTÊME - DEBIUTANCKA LINIA UBRAŃ ELIN KLING

TOTÊME - DEBIUTANCKA LINIA UBRAŃ ELIN KLING

Elin Kling, jedna z najbardziej wpływowych blogerek świata, stworzyła debiutancką linię ubrań - Totême. Dowiedzcie się więcej!

 

Elin Kling, pokazując światu świetne stylizacje i modowe pomysły, osiągnęła w sieci ogromny sukces. Pochodząca ze Szwecji filigranowa blondynka to najbardziej stylowa businesswoman w Północnej Europie. Jest pierwszą blogerką na świecie, która zaprojektowała linię ubrań i akcesoriów dla marki H&M. Najpierw powstał blog, następnie własny magazyn StyleBy oraz kilka kolaboracji, które uplasowały ją na liście najbardziej wpływowych blogerów świata.

 

 

Elin od zawsze marzyła o stworzeniu własnej linii ubrań, więc jakiś czas temu podjęła kroki sprzyjające realizacji przedsięwzięcia. W ten poniedziałek, ogłosiła wypuszczenie na rynek marki Totême, której współtwórcą jest jej narzeczony – Karl Lindman, obecnie zajmujący stanowisko dyrektora kreatywnego w Interview Magazine. Debiutancka kolekcja składa się jedynie z 18 części, koncentrując na luksusowych ubraniach, o casualowym charakterze. Jej główną inspiracją były europejskie kurorty oraz elegancja lat siedemdziesiątych. Wśród propozycji znajdziemy: koszulki polo, lniane spodnie, kaszmirowe swetry oraz wełniane sukienki.

 

 

Chciałam stworzyć markę, która odzwierciedla mój styl. Projekty Totême inspirowane są kobietami, które nawet w wolnym czasie są szykowne. Cały sekret tkwi w podejściu oraz sposobie wyrażania siebie.” - powiedziała Kling.

 

 

Marka dostępna będzie jedynie w wyselekcjonowanych platformach: Net-a-Porter i The Line. Kolekcja pojawi się również na stronie: www.toteme-nyc.com.

 

 

Co sądzicie o projekcie?

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Elin Kling | Totême |

podobne artykuły