PL / EN
TOPSHOP UNIQUE WIOSNA LATO 2012 – PERSONALIZACJA NA ŻYCZENIE

TOPSHOP UNIQUE WIOSNA LATO 2012 – PERSONALIZACJA NA ŻYCZENIE

Oglądając na żywo w Internecie wiosenno-letni pokaz Topshop Unique będzie można na bieżąco personalizować sylwetki oraz dokonywać ich zakupu

Technologia znosi wszelkie ograniczenia – już nie tylko możemy czuć się, jakbyśmy zasiadali w pierwszym rzędzie na pokazie mody, ale możemy też kupować to, co podczas tego pokazu zobaczymy – i  to nie ruszając się z domu.

 

Topshop Unique podczas dzisiejszego pokazu na London Fashion Week (który będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie marki – początek o godzinie 16.00 polskiego czasu) pozwoli klientkom na personalizację wybranych sylwetek i ubrań – publiczność internetowa będzie mogła zmieniać kolory ubrań, wedle palety, w jakiej będą one dostępne w późniejszej sprzedaży. Ponadto, podobnie jak inne marki, zezwoli również na zakup ubrań już podczas pokazu.

 

Coraz więcej marek podejmuje podobne działania – od kilku lat praktykuje je Burberry Prorsum – a do brandów chcących zaangażować swoich klientów on-line obecnie dołączają Prabal Gurung, See by Chloé oraz Pierre Balmain. Społecznościowy charakter pokazów, które można oglądać na żywo w sieci jest wielkim sukcesem i wielka przyszłością dla całego przemysłu i krokiem w kierunku wszystkich tych, którzy kochają modę, ale z najróżniejszych powodów nie mogą być jej bezpośrednimi odbiorcami. Tym samym kończy się era priorytetowego traktowania gwiazd i modowych dziennikarzy, co świadczy o postępującej konkurencji pomiędzy markami i o nacisku na komercjalizację. 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Topshop Unique | Burberry Prorsum | LONDON FASHION WEEK |

podobne artykuły