Logotyp serwisu lamode.info
TOPOWE HOLLYWOODZKIE GWIAZDY NA OKŁADCE W MAGAZINE

TOPOWE HOLLYWOODZKIE GWIAZDY NA OKŁADCE W MAGAZINE

Blondwłosa Nicole Kidman i posągowy Clive Owen znaleźli się na okładce majowego numeru W magazine. Retro stylizacje zaczerpnięte zostały, z najnowszego filmu, w którym grają parę kochanków. Zobaczcie całą sesję!

Na okładce najnowszego numeru W magazine w retro klimacie zaprezentowali się aktorzy Nicole Kidman i Clive Owen. Sesji w stylu lat 60. towarzyszy wywiad z hollywoodzkimi gwiazdami, które w najnowszej produkcji HBO zagrały parę kochanków. Film Hemingway&Gellhorn opowiada o burzliwym romansie i późniejszym małżeństwie wybitnego pisarza Ernesta Hemingwey’a i korespondentki wojennej Marthy Gellhorn. Premiera filmu zapowiedziana jest na 2012 rok.

 

Sesja w majowym magazynie W nawiązuje stylistyką do czasów ukazanych w filmie, dlatego aktorzy, którzy zostali wystylizowani przez Arianne Phillips występują w nowoczesnym retro looku. Nicole Kidman na okładce ubrana jest w pastelowy kostium Prady, w którym mogliśmy podziwiać już Lanę del Rey czy Milę Kunis. W sesji aktorka występuje również w oszałamiających sukniach domu mody Louis Vouitton oraz w kreacjach Oscara de la Renty. Clive Owen na zdjęciach prezentuje się w ubraniach Giorgio Armaniego. Zdjęcia do sesji wykonała Emma Summerton.

 

Nie tylko za sprawą przepięknej sesji czy najnowszego filmu dwójki aktorów dużo się o nich mówi. Clive Owen po dłuższej przerwie powraca na plan, a odkąd zapadła decyzja, że Nicole Kidman zagra legendarną księżną Monako Grace Kelly, w przyszłorocznej produkcji Oliviera Dahana, rozmowy o niej nie cichną.

 

Zobaczcie całą sesję utrzymaną w bardzo stylowym, eleganckim klimacie minionych czasów.

tagi: W magazine | Nicole Kidman | Clive Owen | edytorial |

podobne artykuły