PL / EN
TOM FORD WZIĄŁ ŚLUB Z RICHARDEM BUCKLEY'EM!

TOM FORD WZIĄŁ ŚLUB Z RICHARDEM BUCKLEY'EM!

Tom Ford poślubił swojego wieloletniego partnera – Richarda Buckley’a. Dowiedzcie się więcej!

Tom Ford już po ślubie! Projektant w wywiadzie dla Women's Wear Daily wyznał, że wyszedł za mąż za swojego wieloletniego partnera Richarda Buckley’a. Pierwszy raz para spotkała się podczas pokazu mody. Trzy randki i cztery tygodnie później zamieszkali ze sobą.

 

„W college’u straciłem wielu przyjaciół, mógłbym nawet powiedzieć, że ponad połowę tych najbliższych. Mój wieloletni partner Richard także. Wszystko przez wiele nieprzyjemności związanych z orientacją. Teraz, gdy jesteśmy małżeństwem, jestem w pełni szczęśliwy. Pobraliśmy się w Stanach Zjednoczonych, lecz wiem, że jest to również od niedawna legalne w Wielkiej Brytanii”.

 

Szczęśliwa para w 2012 roku została rodzicami. Wtedy na świat przyszło ich pierwsze dziecko - Alexander Jack John Buckley Ford. Jak wyznaje projektant, małżeństwo kompletnie nie zmieniło jego trybu życia, lecz ojcostwo diametralnie zmieniło jego styl:

 

W domu spędzałem większość czasu nago, lecz teraz odkąd niania zajmuje się naszym dzieckiem, nie mogę po prostu zejść na dół i zjeść miski płatków. Zanim miałem dziecko, dosłownie w minutę po przyjściu do mieszkania ściągałem swoje ubrania”.

 

Gratulacje! 

 


video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Tom Ford | Richard Buckley | Kinvara Balfour | Women's Wear Daily | ślub Tom Ford |

podobne artykuły