PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
THE FUTURE IS NOW - MAGDA ROMAN W APOKALIPTYCZNEJ SESJI JACKA SROKI

THE FUTURE IS NOW - MAGDA ROMAN W APOKALIPTYCZNEJ SESJI JACKA SROKI

Jak wyglądałaby moda w postapokaliptycznym świecie? Jeśli Was także nurtuje to pytanie, zerknijcie na najnowszą sesję Jacka Sroki dla amerykańskiego magazynu online UCEMAG. W rolach głównych Magda Roman i Aleksandra Materska. Warto zobaczyć!

Potraficie wyobrazić sobie świat, w którym Was już nie będzie? Gdzie po wybuchu katastrofy ekologicznej, spadnięciu meteorytu lub innym kataklizmie ktoś z fragmentów wspomnień i rzeczy przez Was pozostawionych będzie próbował dowiedzieć się czegoś o Waszym życiu? Materiały wykorzystywane we współczesnej modzie potrafią być bardzo trwałe, możliwe więc, że wykonane z nich rzeczy "przeżyją" Nas o całe dekady. Jak bardzo niepowtarzalna jest Twoja przestrzeń i jakie ubrania pozostaną wizytówką naszej cywilizacji?

 

 

Takie przemyślenia natchnęły Jacka Srokę do stworzenia niezwykłego edytorialu The Future Is Now, który ukazał się właśnie w amerykańskim magazynie online UCE Magazine. Dzięki awangardowym stylizacjom Edvarda Mess’a oraz ekstrawaganckiemu makijażowi Anny Kołygi i fryzurom teamu Jaga Hupało born to create, Magda Roman (D’Vision) i Aleksandra Materska (AMQ Models) przeistoczyły się z pięknych modelek, w androgyniczne, kosmiczne istoty.

 

 

Naszą uwagę zwróciły szczególnie futro z gumy Jakuba Pieczarkowskiego, kolia z kości autorstwa Zuzy Słomińskiej oraz bransoletki z widelca od Moniki Roth. Ta sesja z pewnością kwestionuje kanony piękna, bardzo niepokoi, ale i przyciąga wzrok.

 

Zapraszamy do galerii. 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Magda Roman | Jacek Sroka | UCE Magazine | Aleksandra Materska | Jakub PIeczarkowski | Monika Roth | Zuza Słomińska |

podobne artykuły