PL / EN
SZYMON BRODZIAK DLA SCHӦN! MAGAZINE

SZYMON BRODZIAK DLA SCHӦN! MAGAZINE

W najnowszym numerze Schӧn! Magazine pojawiła się sesja polskiego fotografa, Szymona Brodziaka. Przed jego obiektywem znalazły się modelki z agencji D’Vision. Dowiedzcie się więcej!

Szymon Brodziak podczas ostatniego Festiwalu Filmowego w Cannes, został wyróżniony jako autor najlepszych czarno-białych kampanii reklamowych. Tym razem w najnowszym numerze Schӧn! Magazine pojawiła się sesja zdjęciowa jego autorstwa. Przed obiektywem artysty stanęły modelki z agencji D’Vision – Ala i Klementyna. Dziewczyny prezentują na sobie ubrania polskich projektantów, m.in. Gosi Baczyńskiej, BOHOBOCO, Joanny Klimas czy Bizuu, a za ich stylizacje odpowiada Marcin Kulak.


Polska ekipa, pracująca nad edytorialem, stworzyła obrazy będące fantazją na temat polskiej wsi, naszych wyobrażeń na jej temat oraz tradycji z nią związanych. Bogactwo strojów modelek kontrastuje z surowym krajobrazem pól i wiejskich chat, co składa się na enigmatyczny, graniczący z surrealizmem charakter sesji. Dziewczyny w tym otoczeniu wyglądają niczym zjawy, tajemnicze nimfy, wprowadzające dziwny niepokój w idylliczny pejzaż polskiej wsi.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii!

 


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Szymon Brodziak | Szymon Brodziak dla Schӧn! Magazine | Schӧn! Magazine | Hinterland Schӧn! Magazine | edytorial Szymon Brodziak |

podobne artykuły