Logotyp serwisu lamode.info
SZKOŁA CHODZENIA NA OBCASACH Z KASIĄ SOKOŁOWSKĄ

SZKOŁA CHODZENIA NA OBCASACH Z KASIĄ SOKOŁOWSKĄ

Znana choreograf pokazów mody Katarzyna Sokołowska, we współpracy z marką Kazar uczy jak z klasą poruszać się w butach na wysokim obcasie. Zobaczcie!

Kasia Sokołowska jako choreograf i reżyser pokazów mody współpracowała z większością polskich top projektantów. Z jej usług korzystają m.in. Maciej Zień, czy organizatorzy Fashion Week Poland. Teraz uczyniła krok w stronę kobiet, które na co dzień nie zajmują się modelingiem. We współpracy z marką Kazar postanowiła dać paniom kilka wskazówek na temat trudnej sztuki chodzenia w butach na wysokim obcasie.

 

Nie od dziś wiadomo, że obcasy są symbolem kobiecości, elegancji, dobrego stylu. Działają niczym magiczna różdżka dodając kobietom pewności siebie i sprawiając, że czują się bardziej atrakcyjne. Idealnie też wpływają na sylwetkę - wydłużają nogi, odejmują parę kilogramów i dodają parę centymetrów wzwyż.

 

Jednak źle dobrane buty w połączeniu z brakiem umiejętności poruszania się w nich mogą to wszystko udaremnić. Zachęcamy więc Was do obejrzenia filmiku.

Mamy nadzieję, że idąc znów na zdjęcia mody ulicznej spotkamy kobiety dumnie kroczące w swoich szpilkach!

tagi: Kasia Sokołowska | Kazar | reżyser pokazów | choreograf pokazów |

podobne artykuły