PL / EN
SYLWIA SZYPLIK - FOTOGRAFKA MODY, MIŁOŚNICZKA PIĘKNA

SYLWIA SZYPLIK - FOTOGRAFKA MODY, MIŁOŚNICZKA PIĘKNA

Ma zaledwie 22 lata, a już współpracuje z prestiżową agencją Elite Models Management w Londynie. Przedstawiamy fotografkę Sylwia Szyplik, wielokrotnie wyróżnioną przez portal Vogue.it.

Nazywa się Sylwia Szyplik, ma 22 lata i całkiem sporo fotograficznych sukcesów na swoim koncie. Pochodzi z Torunia, ale aktualnie mieszka w Londynie, gdzie fotografuje dla prestiżowej agencji modelek Elite Models Management. Kocha modę, jest miłośniczką piękna, fotografuje ciekawe twarze i z chęcią wspiera młodych, zdolnych projektantów wykorzystując ich kolekcje w swoich sesjach zdjęciowych. Jest studentką BA Fashion na Middlesex University, a jej prace wielokrotnie docenił już prestiżowy Vogue.it.

 

Już 21. lipca o godz. 21.00 w Kontrapunkcie w Toruniu ruszy wystawa fotografki zatytułowana „Fashion” i jak sam tytuł wskazuje przedstawiać będzie modowe dzieła artystki wykonane w ciągu ostatniego roku. W naszej galerii przedstawiamy mały pogląd tego, co obejrzeć można będzie na wystawie już niebawem. Zobaczcie sami!

 

 

wystawa zdjęć Sylwii Szyplikfot. materiały prasowe

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Sylwia Szyplik | Elite Models Management | fotograf | |

podobne artykuły