PL / EN
ŚWIĄTECZNIE INSPIRUJE NAS BLOG - RASPBERRY AND RED

ŚWIĄTECZNIE INSPIRUJE NAS BLOG - RASPBERRY AND RED

Klasyczna biała koszula, a może sweter w norweskie motywy? Jeśli do ostatniej chwili szukacie wskazówek w co ubrać się w czasie Świąt, mamy dla Was gotową odpowiedź. Dziś inspiruje nas gwiazdkowa stylizacja Weroniki Załazińskiej, autorki bloga Raspberry and Red.

Już dziś czeka nas uroczysta wigilijna kolacja, warto więc zadbać, aby nasz ubiór dodatkowo podkreślał świąteczny nastrój. Dla jednych oznacza to obowiązkową białą koszulę i czarny dół do kompletu, dla innych lekko kiczowaty sweter z reniferem a'la Mark Darcy w Dzienniku Bridget Jones. Jeśli wolelibyście jednak wypośrodkować te dwie dość skrajne tendencje, nie popadając równocześnie w gwiazdkową przesadę, Waszym przykładem powinna stać się Weronika Załazińska, autorka popularnego bloga Raspberry and Red.

 

 

W najnowszym, bożonarodzeniowym poście młoda blogerka na klasyczną białą koszulę narzuciła wełniany sweter w norweskie wzory, a całość stylizacji uzupełniła rurkami w kolorze czerwonego wina. Prosty, lecz nieoczywisty zestaw Weroniki, łączący nonszalancką elegancję z tradycyjnymi motywami i kolorystyką, doskonale nadaje się zarówno na wigilijną kolację w rodzinnym gronie, jak i długi zimowy spacer.

 

 

Wesołych Świąt!

 

Więcej stylizacji Weroniki znajdziecie na jej blogu Raspberry and Red.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Weronika Załazińska | Raspberry and Red | blog | blogerka | strój na święta |

podobne artykuły