Logotyp serwisu lamode.info
ŚWIĄTECZNA SESJA ŁUKASZA DZIEWICA Z MODELKAMI D’VISION

ŚWIĄTECZNA SESJA ŁUKASZA DZIEWICA Z MODELKAMI D’VISION

Śliczne modelki z agencji D’Vision życzą wszystkim Wesołych Świąt! Zobaczcie bożonarodzeniową sesję, stworzoną dla znanej agencji przez fotografa Łukasza Dziewica i ilustratorkę Magdalenę Pankiewicz.

Czy Wy także macie czasem problem z wyborem oryginalnej kartki świątecznej? Wszystkie motywy wydają się być wyświechtane, a wzory opatrzone. Na szczęście dobry sposób na wyróżnienie się z czerwono-złotej powodzi sztampowych życzeń znaleźli Łukasz Dziewic i Magdalena Pankiewicz, którzy w specjalnie dla agencji D’Vision stworzyli uroczą bożonarodzeniową sesję.

 

 

Śliczne, naturalnie wystylizowane modelki pozują w towarzystwie naturalnej wielkości plastikowego jelonka, a pomysłowe graficzne ozdoby Magdy Pankiewicz sprawiają że czyste studyjne ujęcia Dziewica stają się słodkie i zabawne. Stylizacje do sesji wykonały niezawodne dziewczyny z Boom Team, które do spółki z Anną Piechocką odpowiadały za makijaż i uczesanie.

 

 

Chcecie zobaczyć jak Magda Roman, Kasia Smolińska, Olga Kaczyńska, Honorata Wojtkowska, Emilia Pietras i inne dziewczyny prezentują się jako gwiazdkowe renifery? Zapraszamy do galerii.

 

 

PS. Poprosiliśmy Łukasza Dziewica o krótkie podsumowanie świątecznej sesji oraz mijającego roku:

 

Czym inspirowałeś się przygotowując koncepcję sesji?

 

Szczerze mówiąc, staram się bardziej wymyślać kolejne sesje niż czymś inspirować, choć już od dłuższego czasu po głowie chodził mi pomysł na zrobienie "nowoczesnej" kartki świątecznej. Ostatnio połączyliśmy siły z ilustratorką Magdą Pankiewicz, więc stwierdziłem, że nadszedł moment żeby taki projekt zrealizować, i się jak widać się nam to udało.

 

Czy to nowy kierunek w Twojej twórczości?

 

Sam nie wiem czy moja praca ma jakiś konkretny kierunek czy może nadal go szukam. Wiem za to, że chcę robić zdjęcia, coraz lepsze zdjęcia, a o kierunku twórczości z pewnością będzie można kiedyś coś więcej powiedzieć.

 

Wykonujesz ostatnio sporo sesji i intensywnie się rozwijasz. Czy masz już jakieś plany zawodowe na nowy rok, które mógłbyś zdradzić naszym czytelnikom?

 

Zawsze wolę zaskakiwać, niż zdradzać co planuję zrobić. Zobaczymy co z tego wyniknie, w głowie mam pełno pomysłów.

 

Jak mógłbyś podsumować rok 2012 i czego chciałbyś życzyć naszym czytelnikom na rok 2013?

 

Ten rok był dla mnie bardzo owocny i obfitował w projekty. Chociaż nie lubię bawić się w podsumowania, muszę przyznać, że był "zdjęciowo" udany. Parę moich publikacji znalazło się w gazetach, współpracowałem z fajnymi osobami, miałem dwie wystawy na Fashion Weeku w Łodzi i wykonałem bardzo dużo zdjęć.

Rok 2012 był dla mnie z pewnością lepszy od poprzedniego i - mam nadzieję - gorszy od nadchodzącego. A czego chciałbym Wam życzyć? Żeby wszyscy znaleźli swoją życiową pasję i mieli odwagę ją realizować.

 

tagi: Łukasz Dziewic | D'Vision | Magdalena Pankiewicz | Magda Roman | Kasia Smolińska | Olga Kaczyńska | Honorata Wojtkowska | Emilia Pietras | Boom Team |

podobne artykuły