Logotyp serwisu lamode.info
ŚWIĄTECZNA KOLEKCJA RIVER ISLAND

ŚWIĄTECZNA KOLEKCJA RIVER ISLAND

Pióra, cekiny, welury i ażury – to już obowiązkowe pozycje niemal każdej świąteczno-sylwestrowej kolekcji. Brytyjska marka River Island również o nich nie zapomniała i przedstawia swoje propozycję dla pań i panów. Zobaczcie!

To już niemal reguła, że gdy nadchodzi świąteczno-sylwestrowy czas, modowe marki prezentując propozycje swoich kolekcji, lubą uwzględniać w nich motywy piór, cekinów, koronek, czy też welurów. Styl party bez względu na obowiązujące w danym sezonie trendy, rzecz można, lubi rządzić się własnymi prawami. Święta i Sylwester to bowiem kult małych czarnych, głębokich dekoltów, nietuzinkowych aplikacji i oryginalnych dodatków.

 

W świątecznych propozycjach River Island w odsłonie dla pań z powodzeniem odnajdujemy zatem wspomniane koronki i pióra, a także seksowne przeźroczystości i nasycone kolory, zestawione na przykład z czernią. Panom natomiast, brytyjska marka sugeruje klasyczne garnitury w stonowanych kolorach opatrzone lamówkami i noszone w towarzystwie jedwabnych szali czy też niecodziennie zawiązanych krawatów.

 

Sięgnijcie wraz z nami po świąteczno-sylwestrowe inspiracje do najnowszych propozycji River Island.

tagi: River Island | trendy jesień zima 2011 | kolekcja | marka |

podobne artykuły