PL / EN
SUKNIE ŚLUBNE RINA COSSACK – KOLEKCJA WEDDING 2013

SUKNIE ŚLUBNE RINA COSSACK – KOLEKCJA WEDDING 2013

Za oknem robi się już coraz cieplej i słonecznie - zliża sie wiosna. To znak, że lada chwila sezon ślubów rozpocznie się na dobre. Zobaczcie propozycje polskiej marki RINA COSSACK w kolekcji Wedding 2013.

Ślub niezaprzeczalnie należy do jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety. Każda panna młoda w tym dniu chce wyglądać naprawdę olśniewająco. Tuż przed gorącym sezonem ślubów Rina Cossack prezentuje najnowszą kolekcję sukien ślubnych Wedding 2013.

 

 

W propozycjach projektantki marki Justyny Żmijewskiej przeplatają subtelne aplikacje z koronki, zmysłowe baskinki i tiulowe spódnice oraz podkreślające kobiece kształty klasyczne suknie. Elementy z kolekcji można dowolnie łączyć i zestawiać – wszystko po to, aby panna młoda w tym szczególnym dniu mogła poczuć się wyjątkowo. Połączenie delikatnego jedwabiu, ręcznie układanych koronek i tiulu lekkiego jak puch powoduje to znaki szczególne Wedding 2013 by RINA COSSACK.

 

 

Autorem sesji zdjęciowej oraz lookbooka jest fotograf Monika Motor, a twarzą kampanii została Justyna Rybaczek z agencji New Age Models. Zapraszamy do galerii.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: suknie ślubne | Rina Cossack | Rina Cossack Wedding 2013 | moda ślubna | ślub |

podobne artykuły