PL / EN
SUKNIA ŚLUBNA ADELE – KTO JĄ ZAPROJEKTUJE?

SUKNIA ŚLUBNA ADELE – KTO JĄ ZAPROJEKTUJE?

Od momentu gdy w październiku przyszło na świat pierwsze dziecko Adele, nie cichną spekulacje na temat rychłego ślubu artystki. Do Internetu wyciekły właśnie informacje o tym, kto najprawdopodobniej zaprojektuje ślubną kreację dla popularnej piosenkarki. Sprawdźcie!

W lipcu ubiegłego roku świat obiegła informacja, że Adele spodziewa się pierwszego dziecka. Od tego momentu spekulacjom co do daty zaręczyn i ślubu popularnej artystki i biznesmena Simona Konecki nie ma końca. Jeszcze oficjalnie nie potwierdzili swoich zaręczyn, a plotkarskie portale i magazyny notorycznie ustalają kolejne daty zawarcia małżeńskiej ceremonii między laureatką Oscara, a biznesmanem. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że Adele wraz ze swoim partnerem planują niebawem zalegalizować związek. Wszystko wskazuje na to, że artystka do ołtarza pójdzie w kreacji projektu Jenny Packham.

 

 

Packham wydaje się być jedną z ulubionych designerek Adele, gdyż piosenkarka często pojawia się w jej koronkowych. Nie tylko cover girl marcowego wydania Vogue UK gustuje w luksusowych projektach Brytyjki, fankami marki są także chociażby Kate Middleton, Dita Von Teese, Kate Winslett czy Angelina Jolie.

 

 

Suknie ślubne Jenny PackhamSuknie ślubne Jenny Packham

 


Jeżeli pogłoski o wyborze przez piosenkarkę sukni ślubnej z domu mody Packham okazałyby się prawdą, to my już swoje typy. Suknia Astrantia, Cyclamen oraz Tuberose to według nas przewidywany wybór brytyjskiej wokalistki. A Wy w jakiej kreacji widzicie Adele w drodze do ślubnego ołtarza?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Adele suknia ślubna | Adele ślub | Adele | Jenny Packham | Jenny Packham suknie ślubne |

podobne artykuły