PL / EN
SUKCES POLSKIEJ PROJEKTANTKI MARTY PIRH W USA

SUKCES POLSKIEJ PROJEKTANTKI MARTY PIRH W USA

Polska projektantka Marta Pirh została wyróżniona w prestiżowym, ogólnoświatowym konkursie International Design Awards w kategorii „projektant mody”. Zobaczcie jej kolekcję biżuterii w naszej galerii!

Kolejny sukces made in Poland! Marta Pirh, założycielka i projektantka marki PIRH Design PIRH by MARTA PIRH została niedawno uhonorowana prestiżowymi nagrodami w International Design Awards!


W organizowanym po raz siódmy w Stanach Zjednoczonych konkursie, wzięło udział ponad 1000 projektantów wnętrz, mody, akcesoriów i grafik z całego świata. Stawka w konkursie była bardzo wysoka - wyróżnieni w poszczególnych kategoriach laureaci, otrzymali między innymi publikację w International Design Awards Book of Designs oraz promocję obejmującą ponad 100.000 potencjalnych klientów.

 

Projekty Marty zachwyciły jury, ponieważ przemawia przez nie zamiłowanie do sztuki i szczególna dbałość o szczegóły. Za to właśnie Polka została uhonorowana drugim miejscem w kategorii Fashion Designer. Sama projektantka, choć oszołomiona, nie ukrywa zachwytu nad możliwościami, które otworzyło przed nią zwycięstwo. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i z niecierpliwością czekamy na nowe kolekcje!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Marta Pirh | PIRH Design PIRH by MARTA PIRH | International Design Awards | IDA | Fashion Designer | projektant mody |

podobne artykuły