PL / EN
STYLOWA WALKA Z ŻYWIOŁEM – KAMPANIA RAGE AGE NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/2013

STYLOWA WALKA Z ŻYWIOŁEM – KAMPANIA RAGE AGE NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/2013

Mroźne pustkowia Spitsbergenu, mroczny nastrój i On – srogi, ale i niezwykle modny mężczyzna RAGE AGE. Dziś prezentujemy wam kampanię znanej marki na sezon jesień zima 2012/2013.

Jesienno-zimowa kampania RAGE AGE stanowi kontynuację charakterystycznego dla marki wizerunku mocnego faceta, który nawet w ekstremalnych warunkach potrafi prezentować się niezwykle stylowo. W tym sezonie mężczyzna RAGE AGE zmaga się z polarnym klimatem Spitsbergenu oraz tajemnicą, skrytą pod lodem.

 

 

Inspiracji do powstania kolekcji Spitsbergen Experience dostarczył film Johna Carpentera z 1982 roku - „The Thing”. Projektanta Rafała Czapula zafascynował mroczny klimat słynnego horroru – niegościnna Arktyka ukazana jako walki człowieka z tytułowym „Czymś”.

 

 

Najnowsza kolekcja RAGE AGE stanowi udaną mieszankę klasycznej elegancji z rockandrollową dzikością. Wśród projektów znajdziemy zarówno miękkie dopasowane kożuchy, jak i puchową kurtkę, której kaptur wykończony jest futrem z jenota, skórzane kurtki oraz wełniane płaszcze w kolorze karmelu, kaszmirowe golfy, ale także i flanelowe koszule.

 

Elegancja przetestowana w okołobiegunowych warunkach? Jesteśmy na tak!

 

Autorem zdjęć do najnowszej kampanii RAGE AGE jest Robert Wolański.


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Rage Age | Rafał Czapul | trendy jesień zima 2012/2013 | moda polska |

podobne artykuły