Logotyp serwisu lamode.info
STRADIVARIUS NOWY LOOKBOOK WIOSNA LATO 2013

STRADIVARIUS NOWY LOOKBOOK WIOSNA LATO 2013

Stylowy miks etno i dżinsu. Trencze i sportowe dodatki. Wszystko to w nowej kolekcji hiszpańskiej sieciówki Stradivarius na wiosnę lato 2013. Zobaczcie wszystkie zdjęcia lookbooka znanej marki! 

Hiszpańska sieciówka po raz kolejny wybiera najciekawsze trendy sezonu i wdraża do sprzedaży w swoich salonach. Tym razem Stradivarius proponuje luźny, niezobowiązujący styl sportowy, połączony z boho.

 

 

Wszechobecny w kolekcji Stradivarius na wiosnę lato 2013 jest dżins. Marka przedstawia ten niezawodny materiał pod wieloma postaciami. Dżinsowe są spodnie, koszule, kamizelki i bezrękawniki. Co najważniejsze, te części garderoby, łączymy ze sobą. Kolejnym elementem kolekcji są tuniki z fantazyjnymi nadrukami w połączeniu ze ściśle przylegającymi do ciała spodniami – rurkami.


 

Na wiosenną porę Stradivarius proponuje trencz w klasycznym kolorze khaki. Dla fanek sportowego looku znajdą się kurtki typu bomber jacket, a na głowę – czapki bejsbolówki. Pojawia się kilka akcentów etno, które występują, jako wzór na legginsach, bluzce, sukience, czy w postaci ozdobnych naszyjników. Dodatki takie jak torebka i buty są w intensywnych kolorach czerwieni i kanarkowej żółci.  

 

 

Znajdziecie coś dla siebie w nowej kolekcji Stradivarius na wiosnę lato 2013? Zobaczcie cały lookbook znanej hiszpańskiej marki!


tagi: Stradivarius lookbook wiosna lato 2013 | Stradivarius wiosna lato 2013 | Stradivarius |

podobne artykuły