PL / EN
STAFFBYMAFF – NOWA KOLEKCJA „TAKE WHAT YOU NEED”

STAFFBYMAFF – NOWA KOLEKCJA „TAKE WHAT YOU NEED”

Światło dzienne ujrzała właśnie najnowsza kolekcja „Take what you need” młodej polskiej marki Staffbymaff. Zobaczcie wiosenno-letnie projekty, za którymi stoją Marta Gajewska oraz Julia MAFFASHION Kuczyńska

„Take what you need” to hasło przewodnie najnowszej kolekcji młodej polskiej marki Staffbymaff, której główną inicjatorką jest Julia MAFFASHION Kuczyńska, czyli jedna z najpopularniejszych polskich blogerek. Razem z Martą Gajewską, dziewczyny chcą dotrzeć do jak największej liczby klientów – głównie młodych ludzi, pragnących poprzez swoje ubrania wyrazić siebie, swój styl życia i stosunek do mody.

 

W przypadku wiosenno-letnich projektów, które znalazły się w lookbooku marki, pojawiają się inspiracje wielkomiejskim streetowym klimatem. Kto zna i zagląda na bloga Maffashion, nie powinien być zaskoczony – widać tutaj ogromny wkład blogerki i sporo inspiracji z jej własnych stylizacji.

 

W kolekcji nie zabrakło sportowo-casualowych propozycji dla dziewczyn, jak również ubrań o charakterze uniseksowym. Szyte z najwyższej jakości tkanin stanowią świetny pomysł na codzienne stylizacje.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Staffbymaff | Staffbymaff - Take what you need | Maffashion | Julia Kuczyńska | Marta Gajewska |

podobne artykuły