PL / EN
SOLAR - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2014

SOLAR - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2014

Nowa kolekcja Solar łączy w sobie wyrazistą kolorystykę i nowoczesne formy. Sprawdźcie, jak wygląda kampania reklamowa autorstwa Lidii Popiel oraz lookbook marki na sezon wiosna-lato 2014!

Nowa kolekcja Solar łączy w sobie wyrazistą kolorystykę i nowoczesne formy. Projekty na sezon wiosna lato 2014 są skierowane do odważnych, lubiących eksperymentować ze strojem kobiet. Ubrania są pełne wiosennej energii i świeżości, które pozwolą wyróżnić się w nadchodzącym sezonie!

 

Marka zainspirowała się geometrycznymi fasonami z pokazów Alexandra Wanga oraz Calvina Kleina, które połączyła z szeroką gamą barw. W kolekcji pojawiają się zarówno delikatne, pudrowe odcienie, jak i odważne neony. Solar stawia przede wszystkim na popularny od jakiegoś czasu trend – color blocking, polegający na zestawieniu w jednej stylizacji ubrań w kontrastujących ze sobą, wyrazistych kolorach. Projekty marki będą idealną podstawą do tego typu eksperymentów.

 

Wiosenny charakter kolekcji podkreślają również wykorzystane przez Solar nadruki. Pojawiają się zarówno modne od wielu sezonów kwiatowe oraz zwierzęce motywy, jak i wyraziste geometryczne wzory, zainspirowane propozycjami z pokazu Jeremy’ego Scotta. Dodatkowo zobaczymy również wstawki z przezroczystych materiałów, dodające lekkości wiosennym stylizacjom.

 

Panie szukające bardziej klasycznych i stonowanych elementów garderoby, również odnajdą w kolekcji Solar coś dla siebie. Mogą zainteresować się projektami utrzymanymi w naturalnych stonowanych kolorach i o prostych fasonach, które dzięki starannemu wykonaniu i dobrej jakości materiałom, staną się idealną podstawą codziennych stylizacji.

 

Nowa kolekcja Solar prezentuje również szeroki wybór tkanin. Pojawiają się przede wszystkim żakardy oraz tkaniny strukturalne, będące podstawą nowoczesnych form projektów. Obok nich odnajdziemy również jerseye, len, bawełnę oraz jedwab. Dobrym uzupełnieniem wygodnych, codziennych stylizacji mogą okazać się projekty wykonane z dzianinowych materiałów w melanżowych kolorach.

 

W naszej galerii, prócz lookbooku Solar na sezon wiosna lato 2014, odnajdziecie też wyrazistą, pełną odważnych kolorów kampanię marki, autorstwa Lidii Popiel. Zapraszamy!

 


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Solar wiosna lato 2014 | Lidia Popiel | Lidia Popiel Solar | Solar kampania | Solar kampania wiosna lato 2014 | Solar |

podobne artykuły