PL / EN
SŁYNNE KRYSZTAŁY SWAROVSKI – KOLEKCJA NA WIOSNĘ LATO 2012

SŁYNNE KRYSZTAŁY SWAROVSKI – KOLEKCJA NA WIOSNĘ LATO 2012

„Swing, Sing and Shine” to najnowsza, wiosenno-letnia kolekcja biżuterii Swarovski. Kolczyki, naszyjniki, bransolety i pierścionki inspirowane latami 60., musisz to zobaczyć!

Inspiracje latami 60. otaczają nas ze wszystkich stron. Kolory, kroje i desenie ubrań oraz akcesoriów wzorowanych na stylu gwiazd starego kina wypełniają po brzegi sklepowe półki.

 

Podobnych wpływów można się również doszukać w projektach biżuterii Swarovski na wiosnę lato 2012. „Swing, Sing and Shine” to kolekcja, która w nowoczesny sposób łączy ze sobą postępowe wzornictwo lat 60., niezwykłą lekkość i elegancję oraz styl vintage. Co więcej Dyrektor Kreatywny luksusowej marki Swarovski, Nathalie Colin zadbała o to, aby w nowej linii nie zabrakło najmodniejszych w zbliżającym się sezonie pastelowych barw. Pełne blasku, imponujących rozmiarów kryształy mienią się wszystkimi kolorami tęczy. Kolekcja obfituje w chłodne, ciemne kamienie – czarne, zielone, niebieskie, ale i w cieplejsze połączenia kolorystyczne, na przykład róż, czerwień, pomarańcz i żółć.

 

Obejrzyj w naszej galerii projekty Swarovski, gdzie romantyczne, kwiatowe i kobiece inspiracje przeplatają się z rockowymi, ostrymi wykończeniami.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: trendy wiosna lato 2012 | SWAROVSKI |

podobne artykuły