Logotyp serwisu lamode.info
ŚLUB KATE MOSS JUŻ W PIĄTEK!

ŚLUB KATE MOSS JUŻ W PIĄTEK!

Podczas gdy świat mody i mediów z niecierpliwością na nie czeka, mówi się, że wesele Kate Moss i Jamie Hince’a minie bez udziału fotoreporterów!

W piątkowe popołudnie odbędą się długo oczekiwane ceremonie ślubne brytyjskiej topmodelki i muzyka rockowego. I chociaż wszystkie media w Anglii liczą na relacje i zdjęcia z ich ślubu, będzie on miał najprawdopodobniej charakter prywatny.

 

Kate Moss i jej przyszły mąż, Jamie Hince zażyczyli sobie specjalnej ochrony przed paparazzi. Zaślubiny i przyjęcie mają mieć miejsce w domu modelki w Cotswolds w Anglii, który będzie pilnie strzeżony przez kordon policji. Ponadto, młoda para poprosiła gości o nieużywanie aparatów fotograficznych w obawie o późniejszy przeciek do mediów. Chcąc zachować maksimum prywatności, Moss nie zdradziła dotychczas nawet rąbka tajemnicy dotyczącej jej sukni ślubnej. Do ostatniej chwili nie poznamy żadnych szczegółów. Wydaje się, że jedyną osobą dokumentującą ślub z 1 lipca będzie Mario Testino

 

Obecnie Kate przebywa w Londynie, gdzie trwają ostatnie przygotowania do śłubu. Gwiazdę dostrzeżono podczas zakupów oraz "przyłapano" przy biurze Stelli McCartney... Czyżby to właśnie ta projektantka była odpowiedzialna za ślubną kreację Kate? Dowiemy się tego już wkrótce!

tagi: Mario Testino | Jamie Hince | modelka | fotograf | KATE MOSS |

podobne artykuły