PL / EN
SŁOMKOWY KAPELUSZ – MUST HAVE NA LATO 2021

SŁOMKOWY KAPELUSZ – MUST HAVE NA LATO 2021

W stylu bawarskim, z rondem czy w rozmiarze XXL? Wybierz swojego faworyta! 

W tym sezonie projektanci są zgodni co do jednego: kapelusz ma być słomkowy i nietuzinkowy – reszta nie ma znaczenia!

SŁOMIANY KAPELUSZ - TRENDY WIOSNA LATO 2021

Tego lata to mały kapelusz z rondem typu fedora króluje wśród słomianych nakryć głowy. Modne są także modele w stylu safari, z postrzępionym wykończeniem czy te zdobione piórami w indiańskim lub bawarskim klimacie. Najgorętszy hit sezonu stanowią ponadto słomiane kapelusze z pomponami lub wstążkami - przypominające pamiątki przywiezione z Wenezueli, Ekwadoru czy Panamy. Zachwycają także eleganckie, wyrafinowane opcje zainspirowane New Lookiem Diora, który narodził się we Francji. Oryginalne są kapelusze z czarnej słomy, obszyte perłami jak u marki Gucci, muszlami na otoku czy projekty XL z falbaniastym przodem nawiązującym do surrealizmu Salvadora Daliego.

Kapelusz Small Brim Canotier Paris+Hendzel

SŁOMKOWY KAPELUSZ - ULUBIONY DODATEK IKON STYLU

Słomkowy kapelusz to trend, który powrócił ze zdwojoną mocą. Prekursorkami w jego noszeniu były m.in. bohaterka filmu „Ania z Zielonego Wzgórza” oraz Brigitte Bardot. Francuska aktorka szczególnie upodobała sobie gigantyczne kapelusze oraz eleganckie, minimalistyczne modele przewiązane apaszką bądź zdobione kwiatami. W jej garderobie nie zabrakło także prostych wariantów w sielskim klimacie, pozbawionych ozdób.


 Kapelusze Brigitte Bardot


Słomkowy kapelusz doda charakteru każdej letniej stylizacji. Zerknijcie więc do naszej galerii zdjęć po więcej stylowych propozycji, wybierzcie z nich coś dla siebie i ruszajcie na piknik!

 

Zdjęcie główne: Kampania Paris+Hendzel SS21 Tenerife, fot. Agata Serge

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: wiosna lato 2021 | shopping | dodatki |

podobne artykuły