PL / EN
SISTERHOOD - jakie ideały wspiera nowa kolekcja Answear.LAB?

SISTERHOOD - jakie ideały wspiera nowa kolekcja Answear.LAB?

Kobiety łączą siły i talenty, by wspierać się nawzajem.

Answear.LAB, marka zainspirowana ideą solidarności i wsparcia dla kobiet, zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję SISTERHOOD. Kolekcja ta nie tylko prezentuje modowe trendy, ale przede wszystkim propaguje wartości siostrzeństwa, które niosą za sobą siłę i wsparcie dla kobiet w każdej sytuacji. Z tego artykułu dowiesz się, jakie ideały wspiera kolekcja SISTERHOOD i jak Answear.LAB angażuje się w inicjatywy na rzecz kobiet.

Kobiety łączą siły i talenty, by wspierać się nawzajem

Kobiety wspólnie łączą siły i talenty, aby pomagać, wspierać i działać na rzecz ważnych spraw. Siostrzeństwo, które inaczej można określić kobiecym braterstwem, to idea, która pomaga przeciwdziałać rywalizacji narzucanej przez patriarchalną kulturę. Dzięki niej kobiety potrafią wzajemnie się wspierać, motywować i walczyć o swoje cele, marzenia i pragnienia. Kolekcja Answear.LAB: https://answear.com/s/answear-lab-sisterhood - przedstawia tę wizję siostrzeństwa jako ideał kobiecej solidarności, opierającej się na empatii i szacunku do siebie i innych. Nie trzeba być spokrewnionym, aby określać się mianem "siostry" i budować pozytywne relacje z innymi osobami, które nie kategoryzują, nie oceniają i nie krytykują.

 

Kobieca solidarność

Kobieca solidarność to jedna z idei kolekcji SISTERHOOD. Dzięki niej kobiety potrafią wzajemnie się wspierać, motywować i inspirować. To także wsparcie w trudnych chwilach i empatia, której czasami brakuje w relacjach z mężczyznami. Kobieca solidarność opiera się na szacunku do siebie i innych, a także na zrozumieniu, że każda siostra ma swoją własną historię, którą nie zawsze jesteśmy w stanie zrozumieć.

Empatia i szacunek do siebie i innych

W kolekcji SISTERHOOD Answear.LAB kładzie nacisk na wartości takie jak empatia i szacunek, które stanowią fundament kobiecej solidarności. Kolekcja ta przedstawia ideę siostrzeństwa jako sposób na przeciwdziałanie rywalizacji i naciskom patriarchalnej kultury, które często utrudniają budowanie pozytywnych relacji między kobietami. Kolekcja SISTERHOOD to wyraz uznania dla kobiecej mocy, która wyraża się we wzajemnym wsparciu i pomocy, a także w szacunku i empatii wobec siebie i innych kobiet.

 

SISTERHOOD w sztuce i muzyce

Limitowana kolekcja SISTERHOOD to nie tylko moda, ale także sztuka i muzyka. Połączenie tych dziedzin ma na celu pokazanie, że siostrzeństwo ma wpływ na każdy aspekt życia. Kolekcja ta jest także nośnikiem ważnych haseł i idei, które mogą stać się iskrą do zmian w społeczeństwie. Wielowymiarowy projekt SISTERHOOD to także wyraz solidarności i mocy kobiet, które wspierają się nawzajem na co dzień. Jednym z punktów kolekcji są t-shirty z kolażami autorstwa Ani Glik - uznanego artystki, która współpracowała z największymi domami mody. Kolaże Ani Glik zawierają motywujące slogany wyrażające siłę siostrzeństwa. To doskonały sposób na wyrażenie swojego wsparcia dla innych kobiet i przypomnienia sobie, że solidarność jest kluczowa w walce o swoje cele i prawa.

 

Współpraca z Natalią Przybysz przy kolekcji SISTERHOOD to kolejny krok w tym kierunku - stworzony przez nią singiel "Siostrzeństwo" to hołd dla kobiecej solidarności i wsparcia, której siła jest wprost niewyobrażalna. Answear.LAB pragnie, aby ten przekaz dotarł do jak największej liczby kobiet, by stał się motorem do zmian i inspiracją do budowania pozytywnych relacji między kobietami na całym świecie.

"Wierzymy, że idea siostrzeństwa ma pozytywny wpływ na każdy aspekt naszego życia, dlatego znajduje ona swoje odzwierciedlenie w naszym wielowymiarowym projekcie. Chcemy wykraczać daleko poza świat mody, łącząc się z muzyką i sztuką, które podobnie jak Answear.LAB, stają się nośnikiem ważnej idei. W ten sposób, zwracamy uwagę na to, że wzajemna solidarność, czerpanie ze swojej wiedzy i doświadczenia, bycie razem w różnych sytuacjach i okolicznościach, to aspekty, które powinny być fundamentem relacji kobiet. Bo tylko razem możemy więcej." - mówi Agnieszka Korsak, dyrektorka marki Answear.LAB.

 

fot. materiały prasowe

Artykuł Partnera

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Answear |

podobne artykuły