PL / EN
SIERPNIOWY LOOKBOOK STRADIVARIUS

SIERPNIOWY LOOKBOOK STRADIVARIUS

Ćwieki, skóra i bardzo dużo jeansu – najnowszy lookbook marki Stradivarious to rockowy styl w bardzo ciekawym wydaniu. Zobaczcie sami, co w tym miesiącu oferuje nam hiszpański brand.

Chociaż kolorystyka i wzory w najnowszym lookbooku Stradivarius zostały ograniczone do minimum, to jednak kolekcja jest bardzo ciekawa, przymyślana i prawie każdy jej element jest absolutnym must have’em.

 

Biel i czerń są kolorystyczną bazą całości. W stylizacjach równie często przewija się jeans w różnych odcieniach niebieskości, a także szary i khaki. Jedynym ożywieniem w kolorystyce lookbooka jest bardzo modny w nadchodzącym sezonie burgund. Wzory, podobnie jak odcienie w kolekcji zostały ograniczone do minimum, możemy jedynak sporadycznie spotkać na tkaninach florystyczne printy lub paski.

 

Cały lookbook jest mocno rock’n’rollowy. Większość ubrań zaczynając od żakietów, poprzez sukienki i t-shirty, a na koszulach kończąc, jest ponabijana ćwiekami. Również skóra jest dosyć często powtarzającym się elementem. Możemy ją spotkać zarówno samą, jak i w towarzystwie jeansu, gdzie posłużyła do wykonania rękawów.

 

Kolekcja sama w sobie jest bardzo ciekawa, ale jakby tego było mało towarzyszą jej świetne akcesoria w postaci torebek, pasków i fantastycznej biżuterii.

 

Zobaczcie cały sierpniowy lookbook marki Stradivarius.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: lookbook | Stradivarius |

podobne artykuły