PL / EN
SHARON STONE AMBASADORKĄ KAMPANII RESTYLANE

SHARON STONE AMBASADORKĄ KAMPANII RESTYLANE

Co łączy gwiazdę ekranu Sharon Stone, kampanię z zakresu medycyny estetycznej - Restylane i pary bliźniaków?

Na czym polegają zabiegi medycyny estetycznej? Jakich efektów można się spodziewać, a jakie mankamenty są możliwe do poprawy? To pytania, na które coraz trudniej odpowiedzieć oglądając rozpowszechniane w mediach ekstremalnie zmienione wizerunki czy wyretuszowane zdjęcia. Firma Galderma postawiła na realne efekty w „prawdziwym życiu”, przedstawiając rezultaty zabiegów na 10. parach jednojajowych bliźniąt.

 

Gay & Zoe - bliźniaczki biorące udział w kampanii "Rzeczywiste rezultaty"; fot. materiały prasowe

 

Kampania „Rzeczywiste Rezultaty” ma na celu przekazanie wiarygodnego obrazu jakie wyniki można osiągnąć stosując kwas hialuronowy. Do projektu zaproszono bliźnięta, które nigdy wcześniej nie poddawały się procedurze podania kwasu hialuronowego. U jednej osoby z każdej pary zastosowano wypełniacz Restylane, Restylane Skinboosters lub kombinację tych dwóch preparatów. Uzyskane naturalne efekty zostały zaprezentowane w czasie międzynarodowej gali w maju 2015 r. prowadzonej przez ambasadorkę marki Sharon Stone.

 

Idea kampanii doskonale wpisuje się w potrzeby dzisiejszego pacjenta, czyli dostęp do wiarygodnychi obiektywnych informacji. Owszem rynek procedur estetycznych rośnie i korzysta z nichcoraz większa grupa osób, ale nadal wielu pozostaje niezdecydowanych. Z jednej strony widzą potrzebę skorzystania z zabiegów opóźniających starzenie, lecz z drugiej boją się ekstremalnych i nienaturalnych efektów” – mówi dr Marcin Ambroziak z Kliniki Ambroziak. „Odpowiednio dobrany i podany kwas hialuronowy daje naturalne i wielokrotnie bardzo subtelne efekty, o czym można się przekonać porównując twarze bliźniaków z kampanii. Twarz ma wyglądać na świeższą, wypoczętą i młodszą o kilka lat, a o tym, że jest to wynik zabiegu powinien wiedzieć lekarz i pacjent – dodaje dr Ambroziak i zwraca uwagę, że takie rezultaty można osiągnąć wyłącznie poprzez wybór doświadczonych specjalistów, którzy pracują na renomowanych i bezpiecznych produktach, np. linii Restylane.

 

fot. materiały prasowe

 

100% bliźniąt, które oglądały wyniki podania kwasu hialuronowego u rodzeństwa zadeklarowało chęć poddania się tym zabiegom. 63-letnia Zoe Spink tak skomentowała rezultaty zabiegów u swojej siostry: „Pielęgnacja skóry bardzo mnie interesuje i myślę, że w moim wieku przydałoby mi się odrobinę pomocy. Widząc jak poprawia się jakość skóry mojej siostry, nie mogę się już doczekać rozpoczęcia mojej własnej terapii”. Z takim stanowiskiem na co dzień spotyka się dr Małgorzata Ornatowska z Kliniki Medycyny Estetycznej i Ginekologii Bona Dea w Krakowie, która mówi, że najlepszą formą reklamy jest polecania usług wśród znajomych, szczególnie często zdarza się to w przypadku zabiegu Restylane.  „Czasem wystarczy sama poprawa jakości skóry, jej nawilżenie i wygładzenie, które uzyskuję podaniem Restylane Skinboosters. Jest to wyjątkowy produkt, który odbudowuje strukturę skóry, nadając jej witalność i blask na całej jej powierzchni. Zabieg idealnie sprawdza się u osób, które obawiają się dodatkowej objętości lub boją się nienaturalnych efektów” – tłumaczy specyfikę innowacyjnego produktu dr Ornatowska.

 

fot. materiały prasowe


Kwas hialuronowy to obecnie złoty standard w medycynie estetycznej. „Jest to substancja niezastąpiona: bezpieczna, przewidywalna, nie powodująca uczuleń, dająca długotrwałe efekty” – wylicza dr Przemysław Trzeciak z Instytutu Aspazja w Poznaniu podający wypełniacze od wielu lat. „Nic dziwnego, że zdobyła serca zarówno lekarzy, jak i pacjentów na całym świecie. Preparaty wspomagają skórę każdego rodzaju, zapewniającjej odświeżenie i poprawę wyglądu, niezależnie od oczekiwań. Wykorzystuję je do wygładzania zmarszczek, poprawy konturu twarzy, uzyskania pełniejszych ust i odmłodzenia skóry". Specjalista stosuje preparaty Restylane, które nie tylko przeciwdziałają objawom starzenia, ale również je niwelują. Ponadto, dr Trzeciak zwraca uwagę, że dla niego i jego pacjentek bardzo istotny jest fakt, że to jedyne produkty, które posiadają tak dużą ilość badań klinicznych potwierdzających skuteczność i bezpieczeństwo.

 

fot. materiały prasowe

video

BOTTEGA VENETA JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Restyalne | Sharon Stone | Sharon Stone Restylane | medycyna estetyczna | Galderma | kwas hialuronowy | wypełniacze | Ambroziak | dr Marcin Ambroziak | dr Małgorzata Ornatowska | dr Przemysław Trzeciak |

podobne artykuły