PL / EN
SESJA WIZERUNKOWA MARKI JUST PAUL

SESJA WIZERUNKOWA MARKI JUST PAUL

Just Paul oferuje projekty, które charakteryzuje nowoczesność, miejski szyk i różnorodność kolorów. Efekty możemy zobaczyć w najnowszym lookbooku marki. 

Casualowy nowoczesny charakter i bogactwo kolorów, to coś, czego z pewnością nie brakuje projektom marki Just Paul. Wszystko świetnie obrazuje najnowsza sesja wizerunkowa, która utrzymana jest w miejskich klimatach, inspirowanych popularnymi serialami – „Seks w wielkim mieście”, „Plotkara” czy „Lipstick Jungle”.

 

W lookbooku autorstwa młodej fotografki Doroty Porębskiej, wyraźnie zarysowane są trzy różne odsłony kolekcji. Od intensywnych kolorów, poprzez utrzymane w rockowym klimacie projekty, aż po bardzo dziewczęce, uszyte z delikatnych tkanin propozycje. Całość to efekt mieszkanki klasyki i najnowszych trendów. 

 

Justyna Juszczyk-Grupińska i Paula Gryzel Olechowska - projektantki marki proponują ubrania, które charakteryzuje nie tylko ich unikatowość. Każdy model występuje w limitowanej ilości oraz charakteryzuje go świetna jakość. 

 

Projekty Just Paul dostępne są w butiku na ul. Mokotowskiej 61 oraz na naszej siostrzanej platformie BoutiqueLaMode.com!

 

W naszej galerii znajdziecie całą sesję wizerunkową. Zobaczcie koniecznie!

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Just Paul | Just Paul lookbook | Just Paul sesja wizerunkowa |

podobne artykuły