PL / EN
SCARLETT JOHANSSON DAZED&CONFUSED MAGAZINE

SCARLETT JOHANSSON DAZED&CONFUSED MAGAZINE

Scarlett Johansson pojawiła się w najnowszym wydaniu magazynu Dazed&Confused. Aktorka pozowała fotografowi Benjaminowi Alexandrowi Huseby, czego efektem jest świetna sesja i dwie różne okładki.

W najnowszym wiosennym numerze magazynu Dazed&Confused, okładkowa sesja należała do Scarlett Johansson. Aktorka, którą mogliście ostatnio zobaczyć, a raczej usłyszeć w najnowszym filmie Spike'a Jonze'a „Her”, pojawiła się na dwóch różnych okładkach, których autorem jest fotograf o norwesko-pakistańskich korzeniach Benjamin Alexander Huseby.


W pierwszej sportowej wersji, Scarlett ma na sobie satynową męską kurtkę typu bomber projektu Carla Manzi oraz koszulę i naszyjnik z inicjałami „JC” od Saint Laurent. Na drugiej okładce, w bardziej rockowym wydaniu, aktorka pozuje w skórzanej ramonesce, również zaprojektowanej przed Hediego Slimane'a.

 

W porównaniu do dwóch dość wyrazistych i kontrastowych okładek, cała sesja jest raczej stonowana. Sporo tutaj czarno-białych i nieco męskich akcentów, zaproponowanych przez stylistę Jacoba K. Perfekcyjny makijaż Scarlett, to zasługa Petrosa Petrohilosa, a fryzury wykonał Eugene Souleiman

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie wszystkie zdjęcia Scarlett. 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Scarlett Johansson | Scarlett Johansson w Dazed&Confused Magazine | Dazed&Confused Magazine |

podobne artykuły