PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
SCARLETT JOHANSSON ANGAŻUJE SIĘ SPOŁECZNIE

SCARLETT JOHANSSON ANGAŻUJE SIĘ SPOŁECZNIE

Piękna aktorka Scarlett Johansson postanowiła wesprzeć osoby walczące z rakiem. We współpracy z marką Neff zaprojektowała wyjątkowe czapki – poznajcie szczegóły charytatywnej akcji!

Piękna aktorka Scarlett Johansson coraz częściej angażuje się w działalność charytatywną i społeczną. Tym razem postanowiła zwrócić uwagę, na problemy osób walczących z rakiem. We współpracy z lifestyle’ową marką Neff przygotowała linię wełnianych czapek – część zysków z ich sprzedaży trafi na konto centrum onkologii City of Hopes. Dodatkowo każdy zakup tego wyjątkowego nakrycia głowy liczony jest podwójnie – kupując jedną czapkę, druga identyczna trafia do pacjentów z centrum onkologii.

 

Scarlett Johansson jest bardzo zadowolona z wzięcia udziału w akcji: Postanowiłam zaangażować się w ten projekt z Neff z nadzieją i wiarą, że każdy zakup czapki sprawi, że pacjenci z rakiem nosząc je, poczują się bardziej komfortowo podczas procesu leczenia. Czapki są przygotowane zgodnie z nurtem eko, są więc tak samo przyjazne dla środowiska, jak i dla ich właścicieli - komentuje aktorka.

 

Wyjątkowy projekt można nabyć za pośrednictwem strony www.zappos.com. Czy popieracie takie akcje?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Scarlett Johansson | Neff | City of Hope | gwiazdy |

podobne artykuły