PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
SASHA PIVOVAROWA W JEANSOWEJ KAMPANII RESERVED

SASHA PIVOVAROWA W JEANSOWEJ KAMPANII RESERVED

Magda Frąckowiak, Ania Jagodzińska, Karmen Pedaru - opowiedziały już z marką Reserved swoją Beautiful Story. Teraz przyszedł czas na Sashę Pivovarovą - zobaczcie modelkę w jesiennej odsłonie jeansowej kampanii.

Sasha Pivovarova jest obecnie jedną z najlepszych światowych modelek - zajmuje 5. miejsce w prestiżowym rankingu models.com. Na współpracę z Rosjanką zdecydowała się z pewnością dlatego marka Reserved. W ramach kolejnej odsłony kampanii Beautiful Story, Sasha prezentuje jeansowe propozycje na sezon jesień zima 2011.

 

W kolekcji odnajdziemy całą gamę fasonów denimowych spodni, których uzupełnieniem są koszule i kurtki. Krótkie sukienki czy spódnice za kolano to kolejne wariacje na temat tkaniny w kolorze blue w wydaniu Reserved. Jednak najbardziej sexowną i zmysłową propozycją jest klasyczne już połączenie stylizowanych na męskie spodni z bawełnianym białym t-shirtem.

 

Dotąd w kampaniach Reserved brały udział Ania Jagodzińska, Karmen Pedaru, a także Magdalena Frąckowiak. Jak podoba Wam się w tej roli Sasha Pivovarova?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Sasha Pivovarova | trendy jesień zima 2011 | moda polska | kolekcja | Reserved |

podobne artykuły