PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
Sara James ambasadorką kampanii PUMA „Nie czekaj aż dorośniesz”

Sara James ambasadorką kampanii PUMA „Nie czekaj aż dorośniesz”

Zobacz innowacyjny spot PUMA!

Najnowsza kampania z polską piosenkarką Sarą James w roli głównej, to kreatywna i zachęcająca do twórczości inwencja marki PUMA, promująca kolekcję butów PUMA Mayze. W ramach kampanii ambasadorka wystąpiła w spocie o dwóch alternatywnych światach, w których realizuje swoje marzenia.

Innowacyjność wideo polega na zestawieniu ze sobą różnych światów – realnego, w którym żyje prawdziwa Sara, z wirtualnym, gdzie bohaterką jest wirtualna Sara. Dzięki temu zabiegowi, w którym szeroko rozwinięta technologia, łączy się z klasycznym rzemiosłem kinematografii, widz obserwuje przenikające się, równoległe światy. Znana w całej Polsce wokalistkai światowej sławy, wirtualna astronautka, koegzystują ze sobą w dwóch rzeczywistościach. Łączy je pasja, dążenie do celu i realizacja marzeń.

Obejrzyj video >>> TUTAJ.

„Nie czekaj aż dorośniesz” – jest hasłem kampanii i odpowiedzią Sary na zadane pytanie o najlepszą radę, jaką otrzymała w życiu. PUMA używając przykładu młodej wokalistki, przypomina, że wiek nie ma znaczenia w osiąganiu wielkich rzeczy. Zachęca do tego by nie odkładać realizacji swoich marzeń na później. Tak jak 14-latka, która dotarła do finału programu America’s Got Talent i nagrywa obecnie swoją pierwszą solową płytę.


Bohaterki spotu noszą na sobie najnowsze kolekcje PUMA, m.in. kultowy dres T7 czy granatowy set DARE TO. Wszystkie sylwetki są idealnym dopełnieniem głównego bohatera - butów PUMA Mayze. Najnowsza odsłona to model w klasycznym białym kolorze ale z trzema różnymi wariantami detailingu.

PUMA Mayze to buty stworzone dla tych, którzy nie boją się wychodzić poza schematy. Nasza ambasadorka Sara James, jako miłośniczka streetwear’owych trendów, ceni sobie ten model za jego wyrazistość i charakter. Wygoda i styl ale również wysoka podeszwa w modelu Mayze dają możliwość łączenia ich zarówno ze sportowymi jak i eleganckimi sylwetkami – mówi Katarzyna Węsławowicz, AreaHead of Marketing EE PUMA

Za koncept i realizację spotu odpowiada agencja high&.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Sara James | puma |

podobne artykuły