PL / EN
SARA BORUC – ZOOM NA STYL

SARA BORUC – ZOOM NA STYL

Dziś przyglądamy się modowym wyborom jednej z najbardziej znanych polskich WAGs, która ostatnio w mediach wzbudza spore zainteresowanie. Sprawdźcie czy jej stylizacje też na nie zasługują! 

 

Zasłynęła kontrowersyjnymi wypowiedziami na temat zakupów i kwot na nie przeznaczanych, a dzięki małżeństwu z Arturem Borucem została mianowana jedną z polskich WAGs (ang. Wives And Girlfriends, czyli żony i narzeczone piłkarzy). Budzi przeróżne emocje, jednak musimy przyznać, że na modzie się zna. Sara Mannei, bo oczywiście o niej mowa, zajmuje się głównie prowadzeniem bloga Sin by Mannei, oraz kreowaniem własnej marki – Sin by Mannei Sisters.

 

Tej celebrytce i blogerce nie możemy odmówić wyczucia i konsekwencji w prezentowanych stylizacjach. Doskonale odnajduje się w najnowszych trendach, a w jej garderobie znajdziemy wszystkie must have tego sezonu. Sama mówi, że nie lubi inspirować się konkretnym stylem, a najbardziej sobie ceni klasyczne ubrania połączone w ciekawą całość.  Trzeba przyznać, że stylizacje Sary są bardzo spójne, ale nigdy takie same. Właśnie dlatego w dzisiejszym Zoom na styl postanowiliśmy przyjrzeć się jej modowym wyborom. Zobaczcie sami!

 

 

Sara Boruc styl lamodeinfo

fot. sinbymannei.com

 

W najnowszych stylizacjach Sary możemy odnaleźć dominujący trend tego sezonu, czyli frędzle. Mogą one stanowić zarówno doskonały dodatek jak i podstawę całego looku. Blogerka zdecydowała się na spódnicę projektu Isabel Marant oraz Magdy Butrym. Mimo, że celebrytka nie utożsamia się z żadnym konkretnym stylem, widoczne są tu inspiracje boho, które komponują się z całością jej wizerunku. 

 

 

 

Sara Boruc styl lamodeinfo

fot. sinbymannei.com

 

Sara uwielbia przełamywać swoje stylizacje skórzanymi elementami od znanych projektantów, takich jak Saint Laurent, Tom Ford czy Chanel. Dodają one drapieżności całemu lookowi, co sprawia, że cała sylwetka wygląda niebanalnie i przyciąga uwagę. 

 

 

 

Sara Boruc styl lamodeinfo

fot. sinbymannei.com

 

Kolejne zdjęcia najlepiej świadczą o tym, że w garderobie blogerki odnajdziemy wszystkie must have tego sezonu – buty Adidas Superstar, długi szary trencz (Magda Butrym) czy spodnie dzwony (Mih Jeans). To uniwersalne, klasyczne rzeczy, które Sarze udało się połączyć i stworzyć naprawdę dobre stylizacje. 

 

 

 

Sara Boruc styl lamodeinfo

fot. sinbymannei.com

 

Celebrytkę możemy też czasami zobaczyć w bardziej kobiecej i delikatnej odsłonie. Sukienki, które wybiera podkreślają zalety jej sylwetki i prezentują się świetnie, szczególnie w preferowanym przez Sarę połączeniu z ciężkimi butami. 

 

Więcej stylizacji Sary możecie zobaczyć w naszej galerii. My oceniamy je bardzo pozytywnie, a Wy?

 

 

 video

CALVIN KLEIN WIOSNA LATO 2019

tagi: Sara Boruc | Sara Mannei | Zoom na styl | styl | stylizacje | Sin by Mannei | |

podobne artykuły