PL / EN
STYLIZCJA OFF-DUTY MODELKI RUBY JEAN WILSON PO POKAZIE LOUIS VUITTON

STYLIZCJA OFF-DUTY MODELKI RUBY JEAN WILSON PO POKAZIE LOUIS VUITTON

Na pożegnanie z wyjątkowo udanym Paris Fashion Week wiosna lato 2013 publikujemy stylizację off-duty modelki Ruby Jean Wilson, gwiazdy pokazów Marc Jacobs oraz Louis Vuitton

Każdy projektant ma swoją ulubienicę – Karl Lagerfeld jest wierny Anji Rubik, zaś Marc Jacobs raz na jakiś czas znajduje sobie nowy „obiekt” inspiracji.  Od niedawna jest nim jasnowłosa modelka Ruby Jean Wilson, która otworzyła aż dwa pokazy nowojorskiego projektanta – Marc Jacobs oraz Louis Vuitton. To właśnie po paryskim pokazie zaprezentowała się w uroczej, minimalistycznej stylizacji, wzbudzając powszechny zachwyt wśród stylistów i fotografów mody ulicznej.

 

Całość zestawu nawiązuje do stylu lat 60 – tak z pewnością ubrałaby się ikona tamtych czasów, Audrey Hepburn. Biały sweterek o ciekawym kroju i futrzanym przodzie modelka połączyła z czarnymi cygaretkami. Do tego równie proste buty na płaskim obcasie i z delikatnie spiczastym noskiem, czerwona czapka (tu chyba zainspirowała ją Dree Hemingway) oraz kocie okulary godne innej ikony mody oraz kina, Elizabeth Taylor. Platynową grzywkę Ruby Jean wysunęła spod czapki, zgodnie z moda obowiązującą od kilku sezonów wśród dziewczyn-hipsterek. To chyba narodziny nowej gwiazdy street style!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Ruby Jean Wilson | Louis Vuitton wiosna lato 2013 | Paris Fashion Week wiosna lato 2013 | Marc Jacobs |

podobne artykuły