Logotyp serwisu lamode.info
Róża o niespotykanym blasku -  Chloé lansuje nowy, kobiecy zapach

Róża o niespotykanym blasku - Chloé lansuje nowy, kobiecy zapach

Chloé od samego początku sławi naturalną kobiecość, pozbawioną wszelkiej manieryczności.

 

Spis treści

1. SŁONECZNA RÓŻA

2. CHARAKTERYSTYCZNY ELEMENT

3. ŻYWIOŁOWA KOBIECOŚĆ W PEŁNYM ROZKWICIE

Od czasu zaprezentowania swoich pierwszych kolekcji założycielka Maison, Gaby Aghion, projektuje garderobę wyzwalających ubrań, które płynnie imitują ruchy ciała i uwydatniają sylwetkę bez deformowania. W ten sposób projektantka utorowała drogę wyjątkowej marce w świecie mody, w której wyrafinowanie współgra z autentycznością.

Podążając tropem tego wyjątkowego stylu, zapachy Chloé są wyrazem żywiołowej i szczerej kobiecości. Każdy z nich skomponowany został w dialogu z naturą i tworzy nierozerwalną więź Maison z królestwem kwiatów.

Zgodnie ze swą filozofią odzwierciedlania odpowiedzialnego luksusu w duchu elegancji i wrażliwości, Chloé wprowadza dziś Wodę Perfumowaną Lumineuse nowy zapach w linii Signature.

W tej kompozycji emblematyczna róża lśni niespotykanym dotąd blaskiem.

Nowy zapach Chloé Lumineuse (fot. materiały prasowe)

Nowy zapach Chloé Lumineuse (fot. materiały prasowe)

SŁONECZNA RÓŻA

Chloé Eau de Parfum Lumineuse to zapach inspirowany wizerunkiem świeżo zerwanej róży pozłacanej promieniami słońca.

Chciałam na nowo zinterpretować legendarną różę Chloé Signature, wprowadzając ją na nowe terytorium.” wyjaśnia Ane Ayo, kreatorka zapachu. „Zamysł polegał na stworzeniu cudownie ciepłej, delikatnej róży i wyeksponowaniu bardziej zmysłowego oblicza kobiecości Chloé, bez żadnych ustępstw w kwestii elegancji.”.

Róża jest tu wyrażona w całym swoim bogactwie i złożoności. Przenikają ją aksamitne akcenty jaśminu wielkolistnego, dzięki czemu powstaje słoneczny, niemal zmysłowy bukiet. Tak jak ścieg podkreśla kontury kreacji krawieckiej, tak wanilia sublimuje kwiatowe serce tego zapachu, a jej balsamiczne i ambrowe tonacje nadają kompozycji rozkosznie szczodrą, upajającą i kobiecą krągłość.

Podobnie jak inne zapachy należące do linii, Chloé Eau de Parfum Lumineuse również zawiera wyłącznie naturalne składniki zapachowe, alkohol oraz wodę. I nic więcej.

Nowy zapach Chloé Lumineuse (fot. materiały prasowe)

Nowy zapach Chloé Lumineuse (fot. materiały prasowe)

CHARAKTERYSTYCZNY ELEMENT

Marka Chloé słynie z pewnego szczególnego detalu: ściegu, który pojawia się na wielu legendarnych strojach i akcesoriach z linii Mony. Flakon Wody Perfumowanej Lumineuse po raz pierwszy odzwierciedla ten charakterystyczny element Maison: beżową wstążeczkę zawiązaną na szyjce flakonu obszyto delikatną różową nitką, która ze swobodą przywołuje blask nowego zapachu.

Flakon Wody Perfumowanej Lumineuse wykonano w 25% ze szkła pochodzącego z recyklingu, a wstążkę w 100% z poliestru pochodzącego z surowców wtórnych.

Nowy zapach Chloé Lumineuse (fot. materiały prasowe)

Nowy zapach Chloé Lumineuse (fot. materiały prasowe)

ŻYWIOŁOWA KOBIECOŚĆ W PEŁNYM ROZKWICIE

Z okazji wprowadzenia na rynek Wody Perfumowanej Lumineuse zrealizowano specjalną kampanię.

Lucy Boynton – brytyjsko-amerykańska aktorka i twarz linii Chloé Signature – porusza się na tle krajobrazu, który odzwierciedla jej głęboką więź z przyrodą. Sekwencja czarno-białych kadrów jest przeplatana bliskimi ujęciami róż. Kwiaty stopniowo nabierają koloru i ożywają. Wydaje się, że ich płatki oddychają, jakby uosabiały bijące serce samej natury. Nastrój filmu ewoluuje w kolorowy portret promiennej kobiecości.

Perfumy Chloé Eau de Parfum Lumineuse są dostępne w pojemności 50 ml i 100 ml.

Nowy zapach Chloé Lumineuse (fot. materiały prasowe)

Nowy zapach Chloé Lumineuse (fot. materiały prasowe)

Zdjęcie główne: materiały prasowe

tagi: perfumy | Chloe |

podobne artykuły