PL / EN
Rosenblaum. Z miłości do przeszłości

Rosenblaum. Z miłości do przeszłości

Poznajcie nową markę biżuterii.

To nie jest kolejna historia o potrzebie zmiany i dodawaniu siły następnym pokoleniom kobiet. To nie jest też opowieść o znalezieniu życiowej pasji po latach spędzonych na poszukiwaniu sensu i pragnieniu spełnienia. 

Rosenblaum to historia dwóch spokrewnionych ze sobą kobiet i jednego malarza – Caravaggia – którego twórczość zainspirowała założycielkę marki, projektantkę – Natalię Matusiak do tworzenia ponadczasowej biżuterii, która pomaga jej w dążeniu do odnalezienia własnych korzeni.


To opowieść poniekąd jak każda inna – wszyscy czerpiemy z przeszłości, odnosimy się do własnej historii, poszukujemy przodków, pragnąc poznać ich – a tym samym własną – historię oraz tożsamość. Natalia Matusiak zamiłowanie do elegancji i biżuterii odziedziczyła po babci – elegantce z Łodzi, pochodzenia żydowskiego  – której panieńskie nazwisko pozostaje nieznane. Rosenblaum to próba nadania jej tożsamości i oddanie hołdu kobiecie, która całe swoje życie z dumą podkreślała osobowość poprzez wyjątkową biżuterię.

Rosenblaum to szlachetne połączenie pereł, szmaragdów, rubinów oraz najczystszego złota i srebra. Wszystkie projekty Matusiak realizowane są przez pana Jacka - warszawskiego złotnika z ponad 30-letnim stażem. Ręczna produkcja sprawia, że każdy element jest absolutnie unikatowy. Dzięki nowatorskiemu podejściu do projektów wszystkie ozdoby mogą być personalizowane na specjalne życzenie.


Wyjątkowości nadaje również osobisty aspekt każdego projektu – projektantka zaczyna prace od pytania, co sama chciałaby nosić – niezależnie od okazji. Wyjątkowa koncepcja i kreatywne podejście do biżuterii pozwalają na „nadbudowywanie" konstrukcji, dodawanie elementów, zdobienie ciała w niecodzienny sposób. Biżuteria Rosenblaum nie tylko podkreśla osobowość osoby, która ją nosi, ale przede wszystkim sprawia, że każde wydarzenie – nawet to dnia codziennego – staje się wyjątkowe. 

Rosenblaum to nie tylko projekty współczesne, ale także biżuteria vintage dostępna na stronie rosenblaum.com, oraz absolutna perła – biżuteria customizowana.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Rosenblaum | biżuteria |

podobne artykuły