PL / EN
RITA ORA TWARZA KAMPANII DKNY JEANS RESORT 2014

RITA ORA TWARZA KAMPANII DKNY JEANS RESORT 2014

Nowy Jork i charakterystyczne dla tego miasta żółte taxówki oraz niewymuszona moda o miejskim charakterze. Zobaczcie najnowsza kampanię DKNY z udziałem brytyjskiej piosenkarki.

Choć w Polsce jest jeszcze mało znana w Wielkiej Brytanii wywołuje szum - jej debiutancki album zdobył wszystkie angielskie listy przebojówGwiazda, która często porównywana jest do Rihanny, tak jak i Barbadoska często zaskakuje stylizacjami niepozbawionymi dobrego smaku, dzięki czemu branża fashion coraz częściej się o nią upomina

 

 

Światło dzienne, ujrzała właśnie najnowsza kampania DKNY z udziałem zadziornej Brytyjki. Rita Ora, pozując na tle charakterystycznej dla Nowego Jorku żółtej taksówki, prezentuje najnowszą kolekcję DKNY Jeans Resort 2014. Na przepełnionych kolorem fotografiach, autorstwa genialnego Lachlana Bailey’a, ujrzymy zarówno sportowe jak i casual’owe projekty młodszej linii Dony Karan.

 

 

Ciekawostką jest to, że twarzą kampanii DKNY wiosna lato 2013 była najlepsza przyjaciółka artystki, Cara Delevigne. Podobno, znane ze wspólnej miłości do wygłupów i nonszalanckiego stylu koleżanki, na jakiś czas zerwały ze sobą kontakt po tym jak amerykańska marka zaproponowała współpracę przy najnowszej kampanii, nie znanej it-girl, lecz właśnie piosenkarce. Według najnowszych plotek dziewczyny już się pogodziły i przyjaźń została uratowana, a my się zastanawiamy czy zaangażowanie Ory do udziału w nowym projekcie, to nie miał być czasem dobry chwyt marketingowy znanej z miejskiego stylu marki… .

 

 

Zajrzyjcie do galerii, tam znajdziecie całość kampanii DKNY Jeans Resort 2014 z Ritą Orą.

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Rita Ora | DKNY Resort 2014 | Rita Ora kampania DKNY Resort 2014 |

podobne artykuły