Logotyp serwisu lamode.info
RIHANNA PRACUJE NAD WŁASNĄ KOLEKCJĄ UBRAŃ!

RIHANNA PRACUJE NAD WŁASNĄ KOLEKCJĄ UBRAŃ!

Piosenkarka Rihanna dołączy niebawem do grona gwiazd, które na swoim koncie mają własną markę odzieżową. Piękna Barbadoska zapowiedziała, że do końca roku zaprezentuje swoje pierwsze pomysły!

Znana z bardzo oryginalnego stylu Rihanna, opowiedziała krótko o swoich planach w świecie mody Ryanowi Seacrestowi z telewizji E!.. Jak się okazuje piosenkarka już od roku pracuje nad logiem marki i pierwszą kolekcją. Fanki jej stylu mogą mieć pewność, że nie zawiodą się. Rihanna sama zapowiada, że będzie to wielka moda. Podobno przy kolekcji współpracuje z projektantami, których poznała podczas licznych tras koncertowych.

 

Jak wiadomo nie jest to pierwsza przygoda z projektowaniem Rihanny. Barbadoska ma już za sobą współpracę z domem mody Armani, dla którego stworzyła kolekcję oferującą jeansy i t-shirty. Z kolei wraz z marką Totes stworzyła linię parasolek, której następnie została twarzą. Piosenkarka wzięła również udział w projekcie Fashion Against Aids, w ramach którego współpracowała ze szwedzką marką H&M, projektując na potrzeby akcji bluzy i t-shirty.

 

Ciężko powiedzieć czego możemy spodziewać się po piosenkarce słynącej z częstej zmiany nie tylko koloru włosów, ale również stylu. Bywa rockowa, delikatna, szokująca i czasem chłopięca. Wciąż zaskakuje stylizacjami nie pozbawionymi dobrego smaku. Inspiruje obecnie wiele kobiet, bo bez względu na okazję – zawsze wygląda dobrze. Miesza, eksperymentuje i zaliczana jest do najlepiej ubranych gwiazd showbiznesu. Co ważne nie gustuje jedynie w projektach najlepszych domów mody, ale można zobaczyć ją również w ubraniach z sieciówek np. brytyjskiego Topshopu.

 

Jak myślicie, z jakimi projektantami współpracuje piosenkarka? Czy będą to wielkie nazwiska ze świata mody?

 

My ze zniecierpliwieniem czekamy na efekty!

tagi: Fashion Against Aids | RIHANNA | H&M |

podobne artykuły